Reklama

Samo Życie

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 418
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Przemysław Sadowski w bajce!

Znany z serialu "Samo życie" Przemysław Sadowski pokaże nam się w nowej roli. Już w piątek, 23 marca na ekrany kin trafi animowany "Sposób na rekina", w którym aktor udziela swojego głosu jednej z postaci.

"Są to przygody odbywające się w świecie ryb. Oczywiście teoretycznie, bowiem tak naprawdę mówimy o ludziach. Opowiada o odwiecznej walce dobra ze złem" - mówi o filmie Sadowski.

Reklama

A w jaką postać wcielił się znany aktor?

"Dałem swój głos Ćwiekowi, takiemu wstrętnemu rekinowi. Jest to bardzo nieprzyjemny koleżka. Nie mogę o nim powiedzieć, że jest to elegancka i dystyngowana ryba. Raczej jest to łobuz, trochę mafioso, trochę bandyta a trochę raper" - opisuje swojego bohatera.

"Granie takich czarnych charakterów, mrocznych postaci na pewno jest ciekawe, bo te postaci są ciekawe. W ogóle zło nas gdzieś tam fascynuje, nas jako ludzi".

Przemysław Sadowski ma nadzieję, że nie posiada w sobie cech animowanego bohatera.

"Czy dużo jest w Ćwieku ze mnie? Myślę że nie... Przynajmniej mam nadzieję, bo ten Ćwiek to taki nieprzyjemny koleżka. Przede wszystkim jednak jest to film dla dzieci, więc to zło nie jest tam brutalne. Przejawia się raczej brakiem elegancji u mojego bohatera i brakiem dobrych manier".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama