Reklama

Samo Życie

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 426
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Peter Lucas znowu w serialu

Peter J. Lucas znany ostatnio z "Tańca z gwiazdami" oraz serialu "Oficerowie", już niedługo znowu pojawi się na ekranie. Wystąpi bowiem w serialu "Samo życie"!

Aktor zagra tam Jacka Stępińskiego, biznesmena i dawnego przyjaciela rodziny Duninów, który po latach wraca ze Stanów do Polski.

Reklama

Z jego przyjazdem wiąże się pewna głęboko skrywana tajemnica z przeszłości , którą jego bohater będzie chciał wreszcie wyjawić. Szczegółów oczywiście nie możemy zdradzić, ale byliśmy na planie świadkami niezwykle dramatycznej rozmowy, w której Jacek zdradza niepełnosprawnemu Łukaszowi Duninowi, synowi Pawła Dunina, jeden z najpilniej strzeżonych swoich sekretów.

"Za wiele nie mogę powiedzieć, żeby nie zdradzić widzom wszystkiego, ale rozmowa była naprawdę dramatyczna" - powiedział Peter.

Jak zdradził aktor, jego rola w serialu nie zakończy się tylko na epizodzie i Jacek pozostanie na ekranie na dłużej. Aktor podpisał bowiem kontrakt aż na czterdzieści dni zdjęciowych, w marcu wraca na chwilę do Stanów, ale w kwietniu znowu pojawi się na planie zdjęciowym.

"Czuję się tu jak w domu, bo na planie panuje swojska i rodzinna atmosfera - dodał aktor. - W Stanach są większe budżety i większe ekipy, wiec pracuje się zupełnie inaczej. Nie czuje się tego ciepła jak tutaj na planie".

Czekamy więc na Jacka Stępińskiego w "Samym życiu"...

AKPA/INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje