Reklama

Samo Życie

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 418
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pechowy ślub?

Złe dobrego początki - w przypadku Kingi i Kostka - powiedzenie to sprawdzi się idealnie.

Bajeczny sen Kingi (Magda Smalara) o ślubie z hucznym weselem, siedmiometrową limuzyną i białą suknią z trenem niespodziewanie pryśnie jak mydlana bańka. Tuż przed wyjściem z domu do Urzędu Stanu Cywilnego, Kostek (Krzysztof Pluskota) runie jak długi ze schodów. Czy zamiast na własne wesele młodzi trafią na białą salę do szpitala?

Reklama

"Zaczynało się od spojrzeń, nieśmiałych dotknięć dłoni, poprzez kolacje, wspólne wyjścia na koncerty i w końcu zaiskrzyło między nimi. A teraz już cyganie czekają z muzyką" - zwierza się Krzysztof Pluskota i dodaje - "Zakochany Kostek, uległy wobec swojej kobiety poszedł na spory kompromis, bo jemu jednak nie uśmiechał się ślub z wielkimi wydatkami. Ale to by nie było Samo Życie, gdyby coś nieprzewidzianego nie wydarzyło się między nami. Nam się tak nie udaje w życiu, że i tego dnia szczególnego musiało coś gruchnąć. Będzie i śmieszno i straszno".

Mroźne śluby.

Zanim jednak stanie się, co się stać musi, panna młoda dzielnie znosić będzie lutowe mrozy w pełnej krasie, z odsłoniętymi ramionami, przepełniona szczęściem razem z córką Alą, mamą oraz teściową oczekując narzeczonego i wymarzonych, grawerowanych obrączek.

To już drugi ślub serialowej Kingi, której świadkować mają Agnieszka i Pino.

"Kinga dostała obsesji na punkcie ślubu z Kostkiem, co było konsekwentnie realizowane przez kilka miesięcy, a jej zapędy stały się męczące dla otoczenia. Pierwszy ślub brałam pięć lat temu, z Karolem. Było pięknie, ale ich wspólne życie nie zakończyło się szczęśliwie. Tym razem scenarzyści zaskoczyli mnie zimową aurą i faktem, iż moja bohaterka do ślubu cywilnego szykuje się niczym księżniczka z bajki. Przyznaję, że to nie jest rzeczywistość, jaką ja sobie wymarzyłam. Oczywiście nie obędzie się bez perypetii i przygód" - zdradza Magda Smalara.

Jak się zakończy ta historia? Czy ten dzień zmieni życie bohaterów?

"Nie mogę tego powiedzieć wprost, bo chyba zdradziłbym największą tajemnicę najbliższych odcinków serialu Samo Życie"- podsumowuje rozmowę Krzysztof Pluskota.

Zaślubiny Kingi i Kostka będziemy mogli śledzić w odcinku 1426 i 1427.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje