Reklama

Samo Życie

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 417
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Niefortunna pomoc

Julka (Adrianna Chlebicka), siostrzenica Olgierda Zięby (Marek Kalita) z "Samego Życia", stawiając pierwsze kroki w modelingu, pozna młodego, przystojnego i obrotnego fotografa (Jacek Kwiecień), który wprowadzi ją do modowego światka. Niestety, nie wyjdzie jej to na dobre.

Krystian zajmuje się fotografią modową i reklamową.

Reklama

- Podejrzewam, że zaraz po liceum mój bohater postanowił nie tracić czasu na dalszą edukację i zaczął na siebie zarabiać - mówi Jacek Kwiecień.

- Ponieważ to człowiek, który potrafi się zakręcić, szybko odniósł sukces. Dziś mimo młodego wieku ma ugruntowaną pozycję na rynku. Jest dobrze znany w światku modowym.

Krystian pozna Julię w agencji modelingowej, w której pracuje. Będą ze sobą współpracować podczas sesji zdjęciowych. Młoda, nieśmiała i zahukana dziewczyna wpadnie w oko fotografowi.

Zachwyci go nie tylko jej talent jako modelki, ale także wyjątkowa uroda. Pomoże Julce w szybkim zaistnieniu na rynku mody, co poważnie zaważy na życiu początkującej modelki.

Jacek Kwiecień jest świeżo upieczonym aktorem. W tym roku ukończył naukę w warszawskiej Akademii Teatralnej. Na swoim koncie ma na razie epizodyczną rolę w serialu "Na Wspólnej" oraz w filmie "Zero".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje