Reklama

Samo Życie

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 426
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kroi się rozwód!

Kacper Szpunar (Przemysław Sadowski) za swoje kłamstwa i zdrady musi zapłacić wysoką cenę. Jego żona Teresa (Monika Krzywkowska) będzie zdeterminowana, aby ukarać niewiernego męża.

Przypomnijmy, że już w odcinkach przedwakacyjnych atmosfera między Teresą a Kacprem była na ostrzu noża. Dziennikarka złożyła pozew o rozwód, co wyjątkowo nie spodobało się Szpunarowi. Winą za ostateczny rozpad małżeństwa Kacper obwiniał adwokata Adama Kowalskiego (Przemysław Kozłowski), który sam chce związać się z Teresą.

Reklama

W nowych odcinkach serialu sytuacja małżeńska u Szpunarów wcale się nie poprawi. Zamiast szukania sposobów rozwiązania problemów w związku i pójścia na kompromis, para skupi się na wzajemnym oskarżaniu.

- Mój bohater nie będzie mógł znieść, że wokół jego żony kręci się absztyfikant, który spowoduje, że Teresa nie zechce wrócić do niego - tłumaczy Przemysław Sadowski.

- Szpunar zrobi więc wszystko, aby nie dopuścić do rozwodu. On naprawdę bardzo kocha Teresę - mimo że ma na sumieniu zdradę z Natalią (Magda Wójcik).

Chce uratować rodzinę i zapomnieć o dawnych niesnaskach.

Czy Kacprowi uda się przekonać do siebie żonę? I czy dawne urazy zostaną zapomniane?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje