Samo Życie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 286
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Będą romanse

Tuż przed wakacjami Marysia (Edyta Olszówka), bohaterka serialu "Samo Życie", rozpętała burzę emocjonalną. Najpierw spędziła noc ze Staszkiem (Jakub Strzelecki), młodym trenerem karate, a późnej - nieoczekiwanie - wyznała miłość Olgierdowi (Marek Kalita), swojemu przyjacielowi, który od dawna jest w niej zakochany po uszy!

Tymczasem trener karate Marii będzie miał problemy z okiem. Marysia znajdzie lekarza okulistę z Rosji, specjalistę od tego typu schorzeń, który przeprowadzi udaną operację. Staszek będzie widział!

Reklama

- Spod kontroli wymknie się sfera uczuć Marii i Vadima, którzy się w sobie zakochają! - zdradza Edyta Olszówka. - Najważniejsze jest pierwsze wrażenie. To sprawa energii: albo ktoś nam pasuje od razu, albo nie. Oni ewidentnie przypadną sobie do gustu, o czym widzowie będą mieli okazję się przekonać.

Sielanka nie potrwa długo. Na horyzoncie szczęścia Marii znowu pojawią się czarne chmury. Nie wszystko ułoży się po jej myśli: Vadim zniknie! Przy okazji wyjdzie na jaw, że przystojny lekarz ma żonę! Na szczęście dla Marysi, byłą.

- Podobno się rozwiódł, co bardzo ucieszy moją bohaterkę - śmieje się Edyta Olszówka. - O tym, czy ma dzieci, na razie nie słyszałam, ale kto wie, co okaże się za jakiś czas? Chciałabym bardzo, żeby Vadim był ostoją w życiu Marii, żeby w końcu była szczęśliwa, bo wolę na planie śmiać się niż płakać. Czy tak będzie, nie wiem.

W serialowego Vadima wcieli się Andrey Bilanov, mierzący 189 centymetrów wzrostu aktor rosyjski, którego polscy widzowie znają z najnowszego filmu Jana Jakuba Kolskiego pod tytułem "Afonia i pszczoły". W Rosji jest gwiazdą. Pracuje jako prezenter telewizyjny, gra w filmach i serialach.

Zmiany w życiu Marysi i przystojny Rosjanin to tylko część niespodzianek, jakie przygotowali dla fanów serialu producenci.

Premierowy odcinek serialu już we wrześniu na antenie telewizji Polsat!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje