Reklama

Samo Życie

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 418
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Będą romanse

Tuż przed wakacjami Marysia (Edyta Olszówka), bohaterka serialu "Samo Życie", rozpętała burzę emocjonalną. Najpierw spędziła noc ze Staszkiem (Jakub Strzelecki), młodym trenerem karate, a późnej - nieoczekiwanie - wyznała miłość Olgierdowi (Marek Kalita), swojemu przyjacielowi, który od dawna jest w niej zakochany po uszy!

Tymczasem trener karate Marii będzie miał problemy z okiem. Marysia znajdzie lekarza okulistę z Rosji, specjalistę od tego typu schorzeń, który przeprowadzi udaną operację. Staszek będzie widział!

Reklama

- Spod kontroli wymknie się sfera uczuć Marii i Vadima, którzy się w sobie zakochają! - zdradza Edyta Olszówka. - Najważniejsze jest pierwsze wrażenie. To sprawa energii: albo ktoś nam pasuje od razu, albo nie. Oni ewidentnie przypadną sobie do gustu, o czym widzowie będą mieli okazję się przekonać.

Sielanka nie potrwa długo. Na horyzoncie szczęścia Marii znowu pojawią się czarne chmury. Nie wszystko ułoży się po jej myśli: Vadim zniknie! Przy okazji wyjdzie na jaw, że przystojny lekarz ma żonę! Na szczęście dla Marysi, byłą.

- Podobno się rozwiódł, co bardzo ucieszy moją bohaterkę - śmieje się Edyta Olszówka. - O tym, czy ma dzieci, na razie nie słyszałam, ale kto wie, co okaże się za jakiś czas? Chciałabym bardzo, żeby Vadim był ostoją w życiu Marii, żeby w końcu była szczęśliwa, bo wolę na planie śmiać się niż płakać. Czy tak będzie, nie wiem.

W serialowego Vadima wcieli się Andrey Bilanov, mierzący 189 centymetrów wzrostu aktor rosyjski, którego polscy widzowie znają z najnowszego filmu Jana Jakuba Kolskiego pod tytułem "Afonia i pszczoły". W Rosji jest gwiazdą. Pracuje jako prezenter telewizyjny, gra w filmach i serialach.

Zmiany w życiu Marysi i przystojny Rosjanin to tylko część niespodzianek, jakie przygotowali dla fanów serialu producenci.

Premierowy odcinek serialu już we wrześniu na antenie telewizji Polsat!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje