Samo Życie

Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 515
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ameryka zakochała się w polskim filmie!

Ameryka zakochała się w tym filmie! Czarno-biały "Nie ten człowiek" Pawła Wendorffa teraz wchodzi na ekrany naszych kin. Grający w nim główną rolę Bartosz Turzyński, znany dotychczas z epizodów w "M jak miłość" i "Samym życiu", ma szansę stać się nowym idolem Polaków...

Pewnego dnia, za namową rodziców, trzydziestoletni Kuba decyduje się podjąć pierwszą w swoim życiu pracę. Bez przekonania przyjmuje posadę dostawcy zakupów. Już sam początek jego aktywności zawodowej układa się niefortunnie, ponieważ jest świadkiem kolizji drogowej, a nie ma przy sobie dowodu tożsamości. Trafia na komendę, żeby złożyć zeznania. Od tego momentu wszystko zaczyna toczyć się niezupełnie tak, jak to było zaplanowane. Obserwujemy losy różnych ludzi, z powodu których Kubę spotykają niecodzienne zdarzenia i sytuacje. Nie przypuszcza nawet, jak ważną rolę, poprzez splot rozmaitych okoliczności, ma tego dnia do spełniania.

Reklama

Tak w największym skrócie opowiedzieć można fabułę "Nie tego człowieka", w którym zgodziło się wystąpić w nietypowych dla siebie rolach mnóstwo wspaniałych aktorów z Janem Fryczem, Jackiem Braciakiem, Piotrem Adamczykiem i Wojciechem Pszoniakiem na czele. Nawet w epizodycznych rólkach na ekranie pojawiają się gwiazdy pierwszej wielkości: Kinga Preis, Katarzyna Zielińska i Krzysztof Globisz.

Film podbił już serca widzów w Stanach Zjednoczonych. Na festiwalu filmów undergroundowych w Los Angeles "Nie ten człowiek" zdobył wyróżnienie, jury dwóch festiwali filmowych w Waszyngtonie uznało go najlepszym filmem zagranicznym.

Od czwartku możemy się osobiście przekonać, że "Nie ten człowiek" jest po prostu... perełką, filmem, do jakich zupełnie nie jesteśmy przyzwyczajeni!

Na uroczystej premierze "Nie tego człowieka" zjawili się m.in. Lesław Żurek, czyli Marek Oporny z "Układu warszawskiego", z żoną, Jacek Braciak, czyli aspirant Kaczor z "Ludzi Chudego" i niezapomniany Pshemko z "BrzydUli", Piotr Cyrwus, czyli Ryszard Lubicz z "Klanu", Gabriela Muskała, czyli Ewa Malec z "Londyńczyków", oraz Krzysztof Kiersznowski, czyli Stefan Górka z "Barw szczęścia", z młodziutką partnerką.

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama