Reklama

Sama słodycz

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 34
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sama słodycz": Rewolucja w życiu Fryderyka

W życiu Fryderyka następuje prawdziwa rewolucja! Marta zabiera mu Stasia, bez którego Rekrut już sobie nie wyobraża życia. Gosia opuszcza dom i wylatuje do Paryża na długi kontrakt. Izabella się zakochała! A Patrycja nadal usiłuje sprawić, żeby Fryderyk zakochał się w niej! I wygląda na to, że jest coraz bliżej swojego celu.

Marta, widząc ten nalot kobiet w mieszkaniu swojego ekspartnera, pozwala sobie na kąśliwe uwagi w jego kierunku. Rekrut próbuje się tłumaczyć, ale w efekcie jeszcze bardziej się pogrąża! Z pomocą przychodzi mu Staś, ale na nic i jego starania. A na dodatek obaj Panowie zaczynają się "różnić w zeznaniach".

Reklama

Sytuacja powoli zostaje opanowana i każda z kobiet po kolei opuszcza mieszkanie Rekruta. Marta kategorycznie zabiera ze sobą Stasia! Fryderyk jest załamany. Marianna, która jako jedyna jeszcze z nim została, próbuje podnieść go na duchu...

W tym czasie Izabella umawia się z fachowcem, który ma zbudować przed jej domem podjazd dla wózków inwalidzkich. Rozmowie matki przysłuchuje się ze zdumieniem Gosia. Nie ma pojęcia skąd ten pomysł i ten tajemniczo dobry nastrój Izabelli... Kobieta, póki co, nie zamierza się przyznać, że sprawcą tego całego zamieszania jest Benedykt!

Z kolei Gosia, przed wylotem na kontrakt do Paryża, umawia się na "szybką kawę" z Wiktorem. Nie spodziewa się, że mężczyzna przywita ją w restauracji z olbrzymim bukietem kwiatów. Ale to nie koniec... Wiktor ma zrobione notatki z opowieści Fryderyka o upodobaniach jego siostry. Czy zdoła więc zauroczyć swój "obiekt westchnień"?

Tymczasem Staś pyta matkę o powód niechęci do kontaktów z Fryderykiem. Do chłopca dochodzi, że tęskni za tatą i chce natychmiast się z nim zobaczyć. Marta stanowczo się nie zgadza! Staś podejrzewa, że matka wciąż kocha Fryderyka i dlatego podchodzi do spotkań z nim tak emocjonalnie!

Marta oczywiście zaprzecza, ale to nie przekonuje Stanisława... Być może prawdą jest, że to uczucie wcale się nie wypaliło! Pytanie - czy to odkrycie Stasia nie nastąpiło za późno? Bo wygląda na to, że Patrycja lada moment dopnie swego i uwiedzie Fryderyka!

Kolejny odcinek, że "Samej słodyczy" już dziś o 21.30 na antenie TVN.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje