Reklama

Sama słodycz

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 35
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sama słodycz": Piotr Adamczyk jeździł przerdzewiałym maluchem

Kiedyś jeździł po Warszawie strzelającym z gaźnika maluchem, teraz ma do dyspozycji luksusowe auto za 260 tys. złotych. Swój pierwszy samochód, choć psuł mu się nieustannie, wspomina z sentymentem. Zapalał go kijem od szczotki, w mrozy wynosił jego akumulator do domu.
Reklama

- Mój pierwszy samochód zrobiłem sobie sam, kupując brakujące części u tak zwanych prywaciarzy. Tamten na wpół przerdzewiały maluch, który straszył przechodniów strzałami z gaźnika - nijak się ma do luksusowej hybrydy. Ona raczej może przestraszyć wtedy, kiedy bezszelestnie pojawi się komuś za plecami.

- Żeby naładować ten samochód, wystarczy podłączyć do zwykłego gniazdka z garażu jak odkurzacz. Nowoczesność szokuje - porównuje Adamczyk swoje dawne auto z obecnym (jeździ Volvo V60). Na te motoryzacyjne zwierzenia aktora namówił dwutygodnik "Gala".

- W szkole teatralnej byłem jedynym studentem, który miał samochód. To był mój mityczny maluch. Chyba trudno było na niego uwodzić. Ale mam wspomnienie sylwestrowe: dziewczyny w długich, balowych sukniach i szpilkach na każdych światłach wychodzą z malucha i pchają go, żeby zapalił - wspomina gwiazdor polskiego kina, telewizji i teatru.

To nie koniec przygód, jakie miał ze swoim Fiatem 126p. - Zapalało się tego malucha kijem od szczotki, w mrozy wynosiło się akumulator do domu, więc wszystkie moje dżinsy miały dziury od kwasu z akumulatora. Kiedyś zaparkowałem na nieznanym osiedlu i kiedy zszedłem na parking, samochód stał na cegłówkach - ukradziono mi wszystkie koła. Często też ginęły wycieraczki - przywołuje kolejne anegdoty.swiatseriali/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sama słodycz | Piotr Adamczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje