Reklama

Sama słodycz

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 34
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sama słodycz": Niespodziewany powrót Marty!

Marta, po raz pierwszy od swojego zniknięcia, odzywa się do Fryderyka i Stasia. Chłopiec szczerze przyznaje, że dobrze mu z tatą! Marta jest zaskoczoną tą zmianą nastawienia i sama również zmienia swoje plany... Ponownie bez zapowiedzi zjawia się w mieszkaniu Rekruta, by wywrócić jego życie do góry nogami! Czy Fryderyk na to pozwoli? Czy Marta zechce odebrać mu Stasia?


Reklama

  Fryderyk i Staś mają ze sobą coraz lepszy kontakt. Chłopiec, choć nadal nie umie zaakceptować, że jego tata nie chce chodzić na randki, przestaje uważać go za nudziarza. Fryderyk z kolei coraz sprawniej radzi sobie z rodzicielskimi obowiązkami i niczym niepohamowaną szczerością swojego syna... W ten sprawnie działający duet wkroczy dziś niespodziewanie Marta!

Fryderyk skontaktował się z eks partnerką z uwagi na Stasia. Chłopiec bardzo przeżywał bowiem brak kontaktu z mamą. Nikt nie mógł jednak przypuszczać, że reakcja Marty będzie tak natychmiastowa!

Kobieta bowiem przerwała swój pobyt w Wenecji i zjawiła się w mieszkaniu Rekruta, żeby... zabrać mu syna! Co na Fryderyk? I jak na tę kolejną zmianę zareaguje Staś?

Przekonamy się dziś wieczorem! Zapraszamy do oglądania serialu "Sama słodycz" o godz. 21.30 na antenie TVN.

Dowiedz się więcej na temat: Sama słodycz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje