Sama słodycz

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 40
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sama słodycz": Bolesny finał randki Fryderyka!

Staś uważa swojego ojca, delikatnie mówiąc, za nudziarza! Jest przekonany, że Fryderyk "wynormalniałby" gdyby trochę porandkował! Ale, że mężczyzna się do tego nie kwapi to syn bierze sprawy w swoje ręce i nieoficjalnie rozpoczyna casting... Patrycja, policjantka Kasia, a może Marianna - z którą z nich Stasiek zechce wyswatać opornego Fryderyka?


Odkąd Staś pojawił się w życiu Fryderyka bezsprzecznie nabrało ono tempa. I choć mężczyzna robi wszystko, żeby pozostać w swojej bezpiecznej skórze nudziarza to chłopak nie daje za wygraną.

Jego celem jest znaleźć dla taty fajną dziewczynę, dlatego po cichu rozpoczyna selekcję... Jako pierwsza próbie zostanie poddana Patrycja - ulubiona kandydatka Musi. Czy spełni oczekiwania wymagającego Stasia?

Najwyraźniej nie, bo to z Marianną zdecyduje się umówić swojego tatę! Fryderyk, nie do końca świadomy powagi sytuacji, pomaszeruje do salonu z bukietem róż... Niestety, zamiast miłej rozmowy czeka go bolesny upadek...

Reklama

Radzio (Jakub Mazurek), były chłopak Marianny, w tym samym momencie odwiedzi ją w salonie i z zazdrości napadnie na Rekruta.

Sytuacja tak bardzo wymknie się spod kontroli, że konieczna będzie interwencja policji! Z pomocą Fryderykowi przyjdzie nie kto inny, a sama policjantka Kasia (Katarzyna Kwiatkowska)!

Czy można sobie wyobrazić większe zamieszanie? Staś będzie zachwycony tym, że w jednym momencie udało mu się "spotkać" tatę z dwiema kandydatkami! Ale co na to Fryderyk?

Zapraszamy do oglądania "Samej słodyczy" już dziś o godzinie 21.30 na antenie TVN!


swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sama słodycz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy