Reklama

Sama słodycz

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 34
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sama słodycz": 2. serii nie będzie! Co zamiast?

Serial "Sama słodycz" z Piotrem Adamczykiem w roli głównej nie będzie miał kontynuacji. Słaba oglądalność skłoniła stację TVN do rezygnacji z tej produkcji. Jesienią na widzów czekać mają dwa nowe seriale.Reklama

Serial "Sama słodycz" emitowany jest od marca w każdy poniedziałkowy wieczór na antenie stacji TVN. Oglądalność jednak nie jest zadowalająca. Losy bohaterów tego serialu śledzi mniej niż dwa miliony widzów.

Głównym bohaterem serialu jest Fryderyk - mężczyzna koło czterdziestki, który wiele już przeszedł. Fryderyk daje się poznać widzom, jako poukładany nauczyciel języka włoskiego. Jest perfekcjonistą, jednak jest też bardzo wrażliwy. Jego największą pasją jest saksofon. Uwielbia na nim grać. Pewnego dnia w jego życiu pojawia się syn - 9-letni Staś. Życie Fryderyka wywraca się do góry nogami.

W głównej roli występuje Piotr Adamczyk, któremu partnerują m.in. Natalia Klimas, Roma Gąsiorowska, Adriana Kalska, Marcin Hycnar, Karolina Staniec, Marta Ojrzyńska i Mateusz Damięcki.

"Sama słodycz" to serial twórców "Przepisu na życie". Autorką scenariusza jest Agnieszka Pilaszewska, a reżyserem Michał Rogalski. Za zdjęcia odpowiada Paweł Flis. Serial, na zlecenie TVN, wyprodukowało Akson Studio.

Stacja TVN już zapowiada, że jesienią zaproponuje widzom dwa nowe seriale, jeden z nich ma być podobno kryminalny. Oprócz tego, wiadomo, że nadal emitowani będą "Lekarze". Zdjęcia do piątej serii rozpoczną się w maju.Dowiedz się więcej na temat: Sama słodycz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje