Reklama

"Układ": Dramatyczne śledztwo, szantaż i namiętności! Kiedy i gdzie oglądać?

W serialu „Układ”, kontynuacji tajemniczej historii zdolnej policjantki, która w wyniku traumatycznych wydarzeń straciła pamięć, wystąpiła plejada znanych i cenionych polskich aktorów. Akcja serialu skupia się wokół policjantki ze stołecznego wydziału zabójstw, której trudno podnieść się psychicznie po dramatycznych życiowych wydarzeniach, znanych widzom z „Rysy”.

"Układ": Powrót komisarz Brzozowskiej

"Układ" to trzymający w napięciu thriller polityczny, który wciągnie widzów w mroczny świat tajemnic, władzy i niejasnych zależności. Akcja serialu skupia się wokół policjantki ze stołecznego wydziału zabójstw, której trudno podnieść się psychicznie po dramatycznych życiowych wydarzeniach, znanych widzom z "Rysy". Po przymusowym urlopie komisarz Brzozowska wraca do pracy, gdzie po raz kolejny musi zmierzyć się z własną przeszłością oraz światem pełnym nałogów, szantaży i namiętności. Sprawa okazuje się bardziej skomplikowana niż przypuszczała. Brzozowska, z pomocą porucznika Wareckiego, stara się rozwiązać kolejne tajemnice i rozbić tytułowy układ.

Reklama

"Układ": O czym opowiada serial?

Nowa 8-odcinkowa produkcja powstała na zlecenie Sony Pictures Television Networks Central Europe we współpracy z Grupą Polsat Plus i jest ekranizacją drugiej z cyklu powieści kryminalnych Igora Brejdyganta - "Układu". Powieść ukazała się w czerwcu 2019 roku i szybko zyskała popularność wśród czytelników, którzy chętnie śledzili zawiłe losy stołecznej policjantki cierpiącej na zaniki pamięci. Zdjęcia do ekranizacji powieści rozpoczęły się w grudniu 2020 roku.

Zobacz też: "Układ": Komisarz Brzozowska wraca na ekrany!

"Układ": Gwiazdorska obsada

W rolach głównych zobaczymy doskonale ocenianych przez krytyków za role w "Rysie" Julię Kijowską i Dawida Ogrodnika, a także Kingę Preis, Mariusza Ostrowskiego, Zbigniewa Zamachowskiego, Zuzannę Zielińską i Sylwię Juszczak-Krawczyk. W obsadzie "Układu" znaleźli się także Adam Woronowicz i Piotr Witkowski.

Zobacz też: "Osaczony": Brutalne morderstwo! Kto jest sprawcą?

"Układ": Twórcy

Za reżyserię "Układu" odpowiada Leszek Dawid ("Jesteś bogiem", "W głębi lasu", "Pakt"). Scenarzystą wiodącym serialu jest autor powieści - Igor Brejdygant ("Paradoks", "Zbrodnia", "Ultraviolet", "Szadź"), drugim scenarzystą - Bartosz Janiszewski ("Ultraviolet", "Wataha").

"Układ": Kiedy i gdzie oglądać?

Chcecie dowiedzieć się, jak potoczą się losy Waszych ulubionych bohaterów? Śledźcie "Układ" na PolsatGo, kiedy tylko chcecie!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Julia Kijowska | Dawid Ogrodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje