Rozdzielenie Severance
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 4
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Koniec niepewności. Jest data premiery drugiego sezonu wielkiego hitu platformy

Serial "Rozdzielenie" zadebiutował na platformie Apple TV+ w 2022 roku. Ostatni odcinek zakończył się emocjonującym cliffhangerem, dlatego widzowie z niecierpliwością wyczekują drugiego sezonu. Właśnie poinformowano, kiedy ukaże się kontynuacja.

"Rozdzielenie": Wkrótce premiera drugiego sezonu

"Rozdzielenie" to thriller science fiction opowiadający o Lumon Industries - firmie próbującej wyznaczyć nowe standardy równowagi między życiem zawodowym a prywatnym, wykorzystując w tym celu nowoczesną technologię pozwalającą odseparować wspomnienia z pracy od zwykłych wspomnień.

To jedna z najpopularniejszych i najlepszych produkcji Apple TV+. Główną rolę gra w niej Adam Scott (znany m.in. z "Parks and Recreation"), który wciela się w członka zespołu poddanego  eksperymentalnemu zabiegowi. W serialu występują też: Christopher Walken, zdobywca Oscara za rolę w filmie "Łowca jeleni", oraz Patricia Arquette, nagrodzona Oscarem za rolę w filmie "Boyhood".

Reklama

Ostatni odcinek zakończył się emocjonującym cliffhangerem, dlatego widzowie z niecierpliwością wyczekują drugiego sezonu. Jego reżyserią ponownie zajął się Ben Stiller. Do obsady serialu dołączą m.in. Bob Balaban (nominowany do Oscara za "Gosford Park"), Gwendoline Christie (m.in. "Gra o tron" i seria "Gwiezdne wojny"), Merritt Wever (zdobywczyni nagród Emmy za "Godless" i "Siostra Jackie") oraz John Noble (m.in. "Fringe" i seria "Władca Pierścieni").

"Rozdzielenie": Zwiastun i data premiery drugiego sezonu

W sieci pojawił się krótki zwiastun drugiego sezonu "Rozdzielenia". Podano także datę premiery. W filmiku słyszymy słowa: "Wyrażam zgodę, by firma Lumon, by rozdzielić wspomnienia z miejsca pracy od tych z życia prywatnego" - mówią wsiadający do windy bohaterowie.

Na nowe odcinki fani będą musieli poczekać jeszcze kilka miesięcy. Drugi sezon "Rozdzielenia" zadebiutuje na platformie Apple TV+ 17 stycznia 2025 roku.

Czytaj więcej: Popularny serial skasowany. Nie podano powodu nagłej decyzji

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy