Rolnicy. Podlasie
Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 142
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnicy. Podlasie": Filmik o siewie zboża stał się hitem internetu. Ponad milion wyświetleń

"Rolnicy. Podlasie" to jedna z najchętniej oglądanych produkcji stacji Fokus TV. Agnieszka i Jarek to małżeństwo, które w programie pokazuje swoje życie codzienne. Są też aktywni w internecie. Jeden z ich filmików na TikToku przekroczył próg miliona wyświetleń.

"Rolnicy. Podlasie": O czym jest serial?

"Rolnicy. Podlasie" to program stacji Fokus TV. W nowej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. 

Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi.

Reklama

Piątą odsłonę można oglądać w niedzielę o 20.15 na antenie Fokus TV. Jak informuje portal Wirtualne Media, "średnia widownia premierowych odcinków w okresie od 1 stycznia do 16 kwietnia br. wyniosła 822 tys. osób".

"Rolnicy. Podlasie": Filmik o siewie zboża stał się hitem TikToka

Agnieszka i Jarek są bohaterami programu "Rolnicy. Podlasie". Małżeństwo prowadzi także konto na TikToku, gdzie pojawiają się filmiki z życia na gospodarstwie. Niedawno opublikowali nagranie, na którym przedstawiają tradycję siania zboża. Trwa on niecałe 3 minuty i w tydzień uzyskał 1.3 mln wyświetleń!

Pod filmikiem pojawiło się pełno pozytywnych komentarzy od zachwyconych internautów. "Wspaniały człowiek. Nasz polski szacunek dla chleba", "Brawo. Wielki szacun dla takich ludzi", "Szacunek za pielęgnowanie tradycji" - czytamy.

Czytaj więcej: Piotr Żyła i Rafał Zawierucha zamienili się miejscami. Wspólnie polatali!

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy