Rojst

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 44
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rojst '97": Anna Dereszowska pokazała ciążowy brzuszek! "Żarty się skończyły"

Niedawno Anna Dereszowska ogłosiła, że jest w ciąży. 40-letnia aktorka niedługo zostanie mamą po raz trzeci. Dereszowska pochwaliła się swoimi ciążowymi krągłościami na Instagramie.


Trzecia ciąża Anny Dereszowskiej

Anna Dereszowska jest w ciąży! 40-letnia aktorka za kilka miesięcy po raz kolejny zostanie mamą, a radosną wieść przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych, publikując pierwszą fotografię "z brzuszkiem". Dereszowska jest już mamą dwójki pociech, a niebawem jej rodzina znów się powiększy.

Chociaż od momentu ogłoszenia ciąży w mediach społecznościowych minął dopiero nieco ponad miesiąc, to wiele wskazuje na to, że poród zbliża się wielkimi krokami. Dereszowska pokazała nowe, wakacyjne zdjęcia, na których z dumą eksponuje ciążowe krągłości.

Reklama


Anna Dereszowska zachwyca na Instagramie

Anna Dereszowska pokazała klimatyczne fotografie, na których pozuje na wakacyjnym tle. Brocząca w wodzie aktorka stanęła tyłem oraz bokiem do obiektywu, tym samym prezentując - będący już sporych rozmiarów - ciążowy brzuch.

Anna Dereszowska w ciąży wygląda fantastycznie! Nie dziwi więc ogromna liczba pozytywnych komentarzy, które znalazły się na profilu aktorki:

Anna Dereszowska prywatnie jest już mamą dwójki dzieci: ze związku z Piotrem Grabowskim ma córkę Lenę, natomiast ojcem młodszego syna aktorki - Maksa - jest Daniel Duniak. Na razie gwiazda nie zdradziła płci jej kolejnego dziecka. Jak myślicie: będzie to chłopiec czy dziewczynka?


Autor: Sabina Obajtek
Zobacz też: Natasza Urbańska zachwyca na Instagramie! Pozuje w prześwitującej bieliźnie

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy