Rojst
Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 234
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Potrzebowaliście przypomnienia, o co chodzi w serialu "Rojst"? Brodka przychodzi z pomocą

Pod koniec lutego zadebiutuje trzecia część serialu "Rojst". Dla wszystkich tych, którzy zapomnieli, co wydarzyło się w poprzednich częściach, Netflix przedstawił krótkie streszczenie, które przedstawia niezastąpiona Monika Brodka.

Netflix bardzo przykłada się do promocji nowej produkcji związanej z serialem "Rojst". "Rojst Millenium" zadebiutuje 28 lutego, a streamingowy gigant przygotował ciekawe streszczenie, które przypomni widzom, co wydarzyło się w poprzednich seriach. Fabułę opowiada Monika Brodka i robi to w sposób bardzo przykuwający uwagę. Sprawdźcie poniżej! 

"Rojst Millenium": O czym jest?

W serialu "Rojst Millenium", który jest kontynuacją "Rojsta" oraz "Rojsta'97" i zarazem ostatnią częścią trylogii, widzowie doczekają się nareszcie rozwiązania mrocznych tajemnic. W lesie na odkopany zostaje szkielet kobiety, a podczas urodzinowego bankietu w hotelu dochodzi do zabójstwa. Co i kto stoi za tymi wszystkimi zdarzeniami? Historia cofa się aż do lat 60. XX wieku, aby odnaleźć klucz do kryminalnej zagadki. 

Reklama

Za reżyserię odpowiada Jan Holoubek, a w obsadzie pojawiają się prawdziwe gwiazdy, m.in. Janusz Gajos, Tomasz Schuchardt, Filip Pławiak oraz Marianna Gierszewska, Michalina Łabacz i Konrad Eleryk oraz postacie, z którymi widzowie zżyli przez poprzednie sezony. 

"Rojst Millenium" zadebiutuje na Netflix 28 lutego.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Monika Brodka | Rojst Millenium
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy