Rojst
Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 234
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Córka Magdaleny Różczki wystąpiła z nią w serialu. Jak pracowało jej się z mamą?

Wanda Marzec, najstarsza córka Magdaleny Różczki, wystąpiła z matką w serialu "Rojst Millenium". W wywiadzie dla RMF FM młoda aktorka opowiedziała o pracy na planie.

Marzec wystąpiła wcześniej w "Rojście 97", w którym zagrała Wandę Zarzycką, córkę Teresy (Zofia Wichłacz) i Piotra (Dawid Ogrodnik). W "Millenium" powtórzyła swoją rolę. 

W rozmowie z Maciejem Jędruchem z RMF FM piętnastoletnia aktorka przyznała, że z mamą grało jej się "bardzo dobrze". Dodała, że nie próbowały na siłę oddzielać tego, co "domowe", ponieważ wychodziło im to naturalnie.

Reklama

"Rojst Millenium": Co wiemy o serialu?

W serialu "Rojst Millenium", który jest ostatnią częścią trylogii, widzowie doczekają się nareszcie rozwiązania mrocznych tajemnic. Co wydarzy się tym razem? Ludzie w napięciu oczekują nadejścia nowego millenium. Tymczasem w lesie na Grontach odkopany zostaje szkielet kobiety z naszyjnikiem, a podczas urodzinowego bankietu w hotelu "Centrum" dochodzi do zabójstwa. Co i kto stoi za tymi wszystkimi zdarzeniami? Historia cofa się aż do lat 60. XX wieku, aby odnaleźć klucz do kryminalnej zagadki.

Widzowie odkryją dalsze losy znanych postaci: Anny Jass (Magdalena Różczka), Witolda Wanycza (Andrzej Seweryn), Adama Miki (Łukasz Simlat), Piotra Zarzyckiego (Dawid Ogrodnik) oraz kierownika hotelu (Piotr Fronczewski), Nadii (Agnieszka Żulewska), czy Dzidzi (Michał Pawlik).

W sześcioodcinkowym "Rojst Millenium" pojawi się wiele nowych postaci. Odkryjemy losy Jassijeja, w którego wcielają się Janusz Gajos i Tomasz Schuchardt. Równie istotna w tym sezonie jest postać młodego kierownika hotelu u początków jego przebojowej kariery, brawurowo zagrana przez Filipa Pławiaka. W pozostałych, znaczących rolach drugoplanowych pojawią się Konrad Eleryk, Marianna Gierszewska i Michalina Łabacz.

"Rojst Millenium" trafi na platformę Netflix już 28 lutego 2024 roku.

Zobacz też: Co studiowała Katarzyna Pakosińska? Oto, co odkryliśmy o nowej gospodyni "Pytania na Śniadanie"

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rojst Millenium | Magdalena Różczka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy