Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5197
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zostanie szalejącym reporterem?

Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z nominowanej do Telekamery "Tele Tygodnia" "rodzinki.pl", stoi przed nie lada wyzwaniem! Najprawdopodobniej to właśnie on będzie przeprowadzał relacje zza kulis programu "The Voice of Poland" i rozmawiał na żywo z uczestnikami show telewizyjnej Dwójki.

Trwają poszukiwania młodych i utalentowanych osób, które już od marca walczyć będą o zwycięstwo w drugiej edycji programu TVP 2 "The Voice of Poland". Fani show zastanawiają się, jakie gwiazdy zasiądą tym razem w fotelach zarezerwowanych dla jurorów i czy gospodynią programu zostanie - jak plotkuje się od kilku tygodni - żona Piotra Adamczyka, czyli Andrzeja Zawadzkiego z "Przepisu na życie", Kate Rozz.

Reklama

Jest już prawie pewne, że relacje zza kulis, które w pierwszej edycji przeprowadzał Mateusz Szymkowiak, tym razem przypadną w udziale kończącemu za kilka dni 18 lat Maciejowi Musiałowi.

Na razie producenci show i sam Maciek nie potwierdzają oficjalnie tej informacji, ale wiadomo, że młodziutki aktor robiący coraz większą karierę jest dzięki udziałowi w serialu telewizyjnej Dwójki jedną ze sztandarowych twarzy stacji i jego udział w "The Voice of Poland" z całą pewnością przyczyniłby się do wzrostu popularności tego programu. Gdyby sprawdziły się doniesienia prasowe o nowym zadaniu Maćka, uwielbiany przez nastolatki serialowy Tomek Boski z "rodzinki.pl" będzie na żywo rozmawiał z uczestnikami programu i relacjonował wszystko to, co dzieje się za kulisami studia, w którym młodzi wokaliści walczyć będą o miano Najlepszego Głosu w Polsce.

Jak myślicie, czy Maciej Musiał sprawdzi się w roli szalejącego reportera? Zanim się o tym przekonamy, wciąż możemy głosować na "rodzinkę.pl" w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia". Aby zagłosować, wystarczy wysłać sms-a o treści TK.D2 na numer 7265.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl | seriale | Maciej Musiał

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje