Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 4633
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Zazdrość pod dachem Boskich!

Już w pierwszym powakacyjnym odcinku "rodzinki.pl" u Boskich pojawi się atrakcyjna Izka (Magdalena Boczarska) - złota rączka, która przeprowadzi remont w ich domu i wzbudzi u Natalii zazdrość o Ludwika.Reklama

Ujawniamy, że Izka dokończy odnawianie domu po Ludwiku (Tomasz Karolak), który nie popisał się przy malowaniu sypialni. Przy okazji bowiem zalał Natalii (Małgorzata Kożuchowska) nowiuteńką kosmetyczkę.

- Parkietu tylko nie kładę. Chyba że panele, to mogę - tak zareklamuje się Izka, która - jak się okaże - jest absolwentką architektury.

- A czemu nie pracuje pani w zawodzie? - będzie dociekał Boski.

- Nudzi mnie to siedzenie za biurkiem - wyjaśni rzeczowo Izka. - Człowiek ślęczy rok nad projektem, żeby stworzyć przełomową bryłę, a potem klient i tak stawia jakiegoś kloca. Tylko frustracja w człowieku narasta. Ja tam wolę zakasać rękawy. Człowiek się naharuje, ale widzi efekty swojej roboty.

Dodajmy, że specjalistka od remontów z miejsca zrobi piorunujące wrażenie na wszystkich mężczyznach z otoczenia Ludwika z nim samym na czele, jego najlepszym przyjacielem Markiem (Jacek Braciak) oraz teściem Zenonem (Michał Grudziński). Panowie nie będą mogli się nachwalić, jak sprawnie operuje pędzlem. - Kobita zna się na rzeczy - skomentuje Zenon.

- Wiadomo, złota rączka - wtrąci Marek. - Zawsze to powtarzam: zwinne ręce to połowa sukcesu.

- Nóżka też niczego - dorzuci Zenon. - Jak tak patrzę, to też mnie ochota bierze na malowanko.

Liczne pochwały pod adresem Izki sprawią, że Natalia będzie miała skwaszoną minę. Czyżby obawiała się, że złota rączka naprawdę wpadła w oko jej Ludwikowi?

A co Izka sądzi o mężczyznach: - Teraz mężczyźni to się jakoś rozmemłali. Mąż to ciągle mi mówi o swoich uczuciach, lękach i niepewnościach, a jaja na Wielkanoc sama muszę malować - powie piękna złota rączka.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje