Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5270
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zawsze warto": Julia Wieniawa idzie na całość!

To już niemal pewne! Julia Wieniawa-Narkiewicz, czyli Ada Michalska z „Zawsze warto” i Paula z „rodzinki.pl”, wystąpi w wiosennej edycji polsatowskiego „Tańca z gwiazdami”. Podobno, by wziąć udział w show, najpopularniejsza polska dwudziestolatka zrezygnowała ze studiowania aktorstwa w... Nowym Jorku!

O fenomenie popularności 21-letniej Julii Wieniawy-Narkiewicz, której nazwisko od dwóch lat jest jednym z najgorętszych w polskim show-biznesie, z pewnością powstanie kiedyś niejedna rozprawa naukowa. Tak naprawdę nikt nie wie, dlaczego właśnie jej udało się zrobić oszałamiającą karierę, choć ślicznych i zdolnych dziewczyn - takich jak ona - jest w naszym kraju na pęczki. 

Reklama

Złośliwi twierdzą, że zaistniała dzięki Antoniemu Królikowskiemu, który kilka lat temu stracił dla niej głowę i... wylansował ją na ściankach oraz w plotkarskich mediach. 

Faktem jest, że Julia to dziś jedna z naszych największych gwiazd - gra w serialach i filmach, śpiewa, jest wpływową influencerką. Złośliwi twierdzą, że młodziutka gwiazdka "wyskakuje już nawet z lodówki". Pomimo niewybrednych komentarzy - wszystko na to wskazuje - nie zamierza na tym poprzestać.

Odtwórczyni roli Ady w "Zawsze warto", wiosną przyszłego roku ma pojawić się na parkiecie "Tańca z gwiazdami". W 2020 roku Julia Wieniawa-Narkiewicz zadebiutuje też na teatralnej scenie! Ponoć kilka warszawskich teatrów wręcz bije się o nią, licząc, że jej nazwisko na afiszu przyciągnie tłumy. 


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje