Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5022
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zakochany syn to wielki kłopot

W drugiej transzy serialu "rodzinka.pl" przez dom Boskich też przejdzie miłosny huragan. Tomek zakocha się na zabój.

Mimo początkowej radości Natalia będzie miała pewne wątpliwości, czy aby związek jej syna nie jest aż nadto poważny i czy Tomek nie współżyje ze swoją dziewczyną.

Reklama

Boscy nie boją się rozmów na tematy uważane za ryzykowne. Przedstawiają synom świat w taki sposób, w jaki sami go postrzegają, czyli szczerze i bez tabu.

"Chłopcy trochę się zmienili od pierwszego sezonu, a tak ich prosiliśmy, aby nie rośli i nie dojrzewali zbyt szybko, bo są bardzo urokliwi, tacy jacy są. To żartem, oczywiście. Mimo tych zmian nic a nic nie stracili ze swojego wdzięku, uroku i talentu" - mówi Małgorzata Kożuchowska, która będzie musiała pogodzić się z myślą, że w życiu najstarszego syna pojawiła się inna, ważna kobieta.

"Natalia, jak każda mama, chciałaby dla swojego dziecka jak najlepiej. Chciałaby, aby w życiu trafił na kogoś z kim będzie szczęśliwy. Wiek nastoletni rządzi się jednak swoimi prawami. Trzeba dać dziecku prawo do popełniania błędów. To, co Natalia może zrobić, to tak wychować synów, aby traktowali swoje przyszłe kobiety z najwyższym szacunkiem" - dodaje aktorka.

Tomasz Karolak, obserwując chłopców, przyznaje, że są teraz bardziej wytrzymali. Choć w pracy nie mają czasu na męskie rozmowy o samochodach czy dziewczynach, bardzo się ze sobą zżyli i stworzyli naprawdę energetyczną i zwariowaną profesjonalną ekipę.

"Miniony sezon był dla chłopaków ciężki, bo mieli pracę i naukę. Musieli pozaliczać egzaminy i wiem, że to bardzo wiele ich kosztowało. Mam świetny kontakt z Maćkiem, Adamem i Mateuszem. Maciek interesuje się teatrem i z nim najczęściej rozmawiam, ale tak naprawdę nie ma tu czasu na faworyzowanie kogokolwiek. Pracujemy wszyscy razem na efekt końcowy. Pierwszy sezon okazał się hitem, spodobał się publiczności i wierzę, że druga seria powtórzy ten sukces. Odbieram dowody sympatii od widzów i to jest fajne. Po to w końcu to robię, aby ludzie się dobrze bawili" - mówi Karolak.

Serialowa rodzinka jesienią w Dwójce będzie spędzała więcej czasu w plenerze. Wybierze się na kolację do restauracji, weźmie udział w stypie w domu pogrzebowym, uda się do lekarza oraz odwiedzi mieszkanie przyjaciół. W roli zwariowanych małżonków ponownie zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską i Tomasza Karolaka. Partnerować im będą Adam Zdrójkowski, Mateusz Pawłowski oraz Maciej Musiał.

Poznamy też rodziców Natalii, których zagrają Halina Skoczyńska i Michał Grudziński. Czas pokaże, czy okażą się szalonymi dziadkami czy też zwolennikami konserwatywnego wychowania?

Emisja 26 nowych odcinków "rodzinki.pl" rozpocznie się już od 7 września.

AKPA

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje