Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 4501
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zakochani bracia Boscy

Uczucia i sport to dwa motywy przewodnie startującego dziś czwartego sezonu wielkiego przeboju telewizyjnej "Dwójki", czyli serialu "rodzinka.pl". Poznaj szczegóły!

Kochani przez widzów bohaterowie powrócą na antenę TVP 2 w piątek 1 marca 20.40 i 21.10. W tej serii Boscy podniosą się z kanapy i ruszą w plenery, na lodowisko, na rower. O ich kondycję fizyczną zadbają kultowi polscy sportowcy. Aktywną rodzinkę odwiedzą m.in.: Adam Wlazły, Mariusz Czerkawski, Sylwia Gruchała, Otylia Jędrzejczak, Adam Wójcik, Tomasz Majewski i Maja Włoszczowska.

Reklama

W 4. serii "rodzinki.pl" ani Tomek (Maciej Musiał), ani Kuba (Adam Zdrójkowski), ani Kacper (Mateusz Mawłowski) nie będą narzekać na brak zajęć pozalekcyjnych. Na własnej skórze przekonają się, że aktywna rodzinka to ruch i bieg po zdrowie.

- Natalia i Ludwik doskonale wiedzą, jak zadbać o kondycję fizyczną swoich pociech - mówi Małgorzata Kożuchowska. -  Wiąże się to ściśle z tym, że w czwartym sezonie "rodzinki.pl" będziemy gorąco zachęcać rodziców do uaktywnienia swoich dzieciaków, do zaszczepienia im wszelkich możliwych form aktywności.

- Czwarty sezon to nie tylko kolejne zabawne sceny z życia Boskich, ale także aktywna reakcja tej szalonej rodziny na niezdrowe przyzwyczajenia siedzenia przed komputerem i telewizorem - wyjaśnia Dorota Kośmicka-Gacke, producentka "rodzinki.pl". - Mamy wspaniałych sportowców, którzy zasieją bakcyla wielu dyscyplin sportu wśród fanów serialu.  Z dumą pokażemy ich twarze i bezmiar radości dziecka, które aktywnie uprawia sport z wspólnie rodzicami.  Nawet jeśli są to amatorskie chwile i pierwsze kroki. Ważne, że wspólne, ważne, że razem i zawsze na wesoło.

Eksplozja uczuć na wiosnę

Wiosną u Boskich nastąpi też eksplozja uczuć. Najmłodszy Kacperek oficjalnie zostanie chłopakiem Zosi (Emilia Dankwe). Kuba straci głowę dla Agaty (Wiktoria Gąsiewska), a najstarszy z braci Tomek postanowi zamieszkać z Magdą (Olga Kalicka).

- Dorastający chłopcy będą przysparzać nowych problemów, co okaże się nie lada wyzwaniem dla Natalii i Ludwika - dodaje Małgorzata Kożuchowska. - Podczas gdy Ludwik będzie spokojnie czuwał nad domowym porządkiem, Natalia za wszelką cenę spróbuje pomóc synom w problemach sercowych i innych ważnych decyzjach.

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje