Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5197
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zachęcają do życia w zgodzie z naturą

Małgorzata Kożuchowska i Jacek Braciak, czyli Natalia Boska i Marek z "rodzinki.pl", zostali ambasadorami kampanii edukacyjnej "EkoSzyk" zainicjowanej przez Ministerstwo Środowiska. Znane i lubiane gwiazdy namawiać będą Polaków do bycia... ekologicznym i do zrównoważonej konsumpcji.


Reklama

"Bądź eko na swój sposób" - pod takim hasłem przebiega kampania edukacyjna Ministerstwa Środowiska, której głównym celem jest przekonanie Polaków, by zwracali uwagę na to, co kupują, co jedzą, w co się ubierają i czym jeżdżą do pracy.

Akcja podzielona została na sześć etapów poświęconych osobnym zagadnieniom - zakupom, produktom, modzie, transportowi, energii oraz segregacji śmieci.

Ambasadorami kampanii została świetnie znana z "rodzinki.pl" para aktorów - Małgorzata Kożuchowska i Jacek Braciak.

Serialowa Natalia Boska pojawiła się w sobotę w warszawskiej klubokawiarni Resort, by osobiście zachęcać Polki do udziału w imprezach SWAP, które polegają na bezgotówkowej wymianie przedmiotów (ubrań, książek, zabawek) pomiędzy uczestnikami. Aktorka przyniosła ze sobą kilka ubrań ze swojej szafy, które szybko trafiły do rąk nowych właścicielek...

- Żeby żyć w zgodzie z naturą, wystarczy drobna zmiana na lepsze. Małe gesty, takie jak na przykład wymiana podczas imprez SWAP, składają się na wielki efekt dla środowiska -  argumentowała swój udział w imprezie Małgorzata Kożuchowska.

Sobotnia impreza SWAP oficjalnie zainaugurowała kampanię "Bądź eko na swój sposób", którą - oprócz Małgorzaty Kożuchowskiej i Jacka Braciaka - zdecydowały się poprzeć również m.in. Olga Bończyk,Ada Fijał, Reni Jusis i Justyna Steczkowska.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl | seriale | Małgorzata Kożuchowska | Jacek Braciak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje