Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 4633
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wyruszy na podbój Hollywood!

Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", ma przed sobą kilka bardzo pracowitych miesięcy. 18-letni aktor już w maju zdawać będzie maturę, do której chce się naprawdę dobrze przygotować. A po egzaminach zamierza... wyjechać z Polski!


Reklama


Koleżanka Macieja Musiała - Olga Kalicka, czyli Magda, serialowa dziewczyna Tomka Boskiego z "rodzinki.pl" - właśnie rozpoczęła studia w szkole teatralnej. Gdy Maciek dowiedział się, że pomyślnie przeszła przez egzaminacyjne sito i zdobyła upragniony indeks, szczerze jej pogratulował. Sam jednak nie zamierza po maturze zdawać do Akademii Teatralnej. Przynajmniej nie od razu... Jak donosi jeden z dwutygodników, Maciej Musiał chciałby najpierw spróbować swoich sił w... Hollywood!

- Syn ma mnóstwo planów, studia za granicą są jednym z nich - potwierdziła mama Maćka w rozmowie z magazynem "Show".

O tym, że chce wyjechać z Polski, sam Maciej mówił już wiele razy. Przyznał między innymi, że marzy o podjęciu studiów w znanej na całym świecie Royal Academy of Dramatic Art w Londynie. Wyjazd do Los Angeles - miasta nazywanego stolicą światowej kinematografii - pojawił się ponoć w marzeniach Maćka dopiero niedawno. Gdyby serialowemu Tomkowi Boskiemu z "rodzinki.pl" udało się dostać w Hollywood do którejś ze znanych agencji aktorskich, miałby wielkie szanse na zdobycie ról w amerykańskich produkcjach.

Na razie Maciej Musiał musi jednak dobrze przygotować się do egzaminu dojrzałości. Zdaje sobie sprawę, że ma sporo zaległości - jest przecież od kilku lat jednym z najbardziej zapracowanych polskich nastolatków - ale jest dobrej myśli. Wierzy, że nie będzie się musiał wstydzić swojego świadectwa maturalnego, a jego marzenia o studiach za granicą się spełnią.

Dowiedz się więcej na temat: Maciej Musiał | seriale | Rodzinka.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje