rodzinka.pl
Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 5692
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wraca ukochany serial Polaków? Fani czekali na to od lat

"rodzinka.pl" była jednym z ulubionych seriali Polaków ostatnich lat. Byli oni mocno zawiedzeni, gdy produkcja została niespodziewanie zakończona. Teraz pojawiła się szansa, że powstaną nowe odcinki hitu TVP2.

Serial komediowy "rodzinka.pl" zaczął być emitowany na antenie TVP2 w marcu 2011 roku i szybko stał się jednym z największych hitów stacji. Pierwsze sezony przyciągały przed ekrany telewizorów kilkumilionową publiczność. Emisja serialu zakończyła się w 2020 roku. Powstało 16. sezonów produkcji.

"rodzinka.pl": Będzie dalszy ciąg?

Sposób wycofania "rodzinki.pl" z emisji budził jednak wiele zastrzeżeń. Fani domagali się odpowiedniego finału dla ich ukochanego serialu.

Jego producentka Dorota Gośmicka-Gacke wielokrotnie próbowała nakłonić władze TVP do realizacji kolejnych odcinków. Do tej pory nieskutecznie, ale właśnie pojawiła się szansa, że jej starania w końcu znajdą szczęśliwy finał.

Reklama

Portal Świat Gwiazd poinformował właśnie, że trwają prace nad scenariuszami kolejnych epizodów "rodzinki.pl". Za kilka miesięcy miałyby rozpocząć się zdjęcia, podobno rozmawiano już z gwiazdami serii o możliwości powrotu na plan.

"Zdjęcia mają ruszyć w styczniu. Obecnie trwają prace nad scenariuszem. Kontaktowano się już z gwiazdami, które ten serial tworzyły i większość z nich wyraziła chęć powrotu na plan. Na pewno oferty otrzymali już Tomasz Karolak, Julia Wieniawa i Małgorzata Kożuchowska. Wszystko wskazuje na to, że po latach znów wcielą się w tak bardzo lubiane postaci" - Świat Gwiazd usłyszał od dobrze poinformowanej osoby związanej z produkcją.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: rodzinka.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy