Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5250
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Więcej informacji o drugim sezonie

Serial "rodzinka.pl" będzie miał swoją drugą serię. Aktorzy w maju ponownie rozpoczną pracę na planie zdjęciowym. "Cieszę się, że powstanie drugi sezon. To znaczy, że po miesiącu emisji publiczność polubiła ten serial" - powiedziała Małgorzata Kożuchowska.

W każdą środę serial ogląda średnio 3,74 mln Polaków. Szefostwo Dwójki zdecydowało się kontynuować tę historię. Jesienią zobaczymy kolejne 26 odcinków "rodzinki.pl".

Reklama

"Nasz serial jest najlepiej oglądanym programem w środy. Przebija nawet 'Wiadomości' na Jedynce. Na facebooku mamy 16 tys. fanów. To wszystko spowodowało, że podjęto decyzję o drugiej serii" - powiedziała PAP Life Dorota Kośmicka-Gacke, producentka serialu.

"Scenarzyści już rozpoczęli pracę. W drugiej serii poznamy nowych przyjaciół głównych bohaterów oraz rodziców Ludwika, granego przez Tomka Karolaka" - dodaje Kośmicka-Gacke.

Kożuchowska uważa, że do sukcesu serialu w dużej mierze przyczynił się scenariusz.

"Atutami serialu są świetne dialogi, humor, no i oczywiście niezła gra aktorska (śmiech)" - powiedziała PAP Life aktorka.

"Po emisji dotychczasowych odcinków mogę śmiało powiedzieć, że energia z planu przeniosła się na ekran. Serial pokazuje, - choć oczywiście z przymrużeniem oka - życie współczesnej rodziny, w której rodzice pracują, a dzieci chodzą do szkoły. Są problemy z rachunkami, z podziałem obowiązków w domu, z egzekwowaniem poleceń, ze znalezieniem odpowiedzi na trudne, czasem krępujące pytania" - dodała.

Serial to historia pięcioosobowej rodziny: Natalia i Ludwik Boscy, para po trzydziestce, poznała się jeszcze na studiach, na początku lat 90. Wzajemna fascynacja i miłość od pierwszego wejrzenia - tak zaczęło się ich wspólne życie. Dziś są rodzicami trzech chłopców: Tomka, Jakuba i Kacpra. Każdy z nich to indywidualista z inną pasją, temperamentem i charakterem...

Rodzinę Boskich grają: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Mateusz Pawłowski, Maciej Musiał i Adam Zdrójkowski.

"Myślę, że głównym powodem sukcesu serialu jest wspaniały kunszt komediowy naszych aktorów. Widzowie dotychczas nie wiedzieli, że Małgosia Kożuchowska może tak zabawnie grać. Do tej pory była znana raczej z ról dramatycznych" - mówi producentka.

Aktorzy również cieszą się z decyzji o drugiej serii.

"To znaczy, że po miesiącu emisji publiczność polubiła ten serial i czeka na kolejne odcinki. No i że znowu spotkamy się w komplecie na planie i razem będziemy się świetnie bawić" - powiedziała Kożuchowska.

swiatseriali/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska | Tomasz Karolak | Rodzinka.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje