Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 4633
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ukochana Tomka Karolaka w "rodzince.pl"

W jednym z odcinków nowej serii "rodzinki.pl" zobaczymy Violę Kołakowską, aktorkę i modelkę, która od lat regularnie pojawia się w serialach w gościnnych epizodach, a prywatnie partnerkę Tomasza Karolaka, czyli Ludwika Boskiego.


Spodziewająca się właśnie swojego drugiego dziecka Viola Kołakowska zagra w "rodzince.pl" mamę jednego z kolegów Kacperka Boskiego (Mateusz Pawłowski). Zasiądzie obok Natalii (Małgorzata Kożuchowska) na trybunach Torwaru, by kibicować trenowanym przez Ludwika małym hokeistom podczas ich pierwszego meczu.

Reklama

Przypomnijmy, że Viola Kołakowska od kilku lat związana jest z Tomaszem Karolakiem, z którym ma pięcioletnią córeczkę Lenę. Para już niebawem powita na świecie swoje drugie dziecko. Tomasz przyznał w jednym z wywiadów, że tym razem oczekują syna.

Viola Kołakowska i Tomasz Karolak spotkali się po raz pierwszy na planie serialu "Kryminalni".

- Gdy poznałem Violkę, zrobiła na mnie oszałamiające wrażenie. Byłem przekonany, że jestem niegodny tak pięknej kobiety - wspominał niedawno Tomek, dodając, że aby zdobyć względy nowo poznanej kobiety, zdecydował się zakończyć swój poprzedni związek.

- Ja też oszalałam na punkcie Tomka, byliśmy sobą odurzeni. Wyzwolił mnie z moich demonów, dał fantastyczną energię. Niezwykły, szalony, pełen pasji, zabawny chłopak... Początki naszej znajomości były cudowne - opowiadała z kolei Viola.

Ich związek, o czym sami mówili w wywiadach, jest bardzo burzliwy i nietypowy. Tomek, który jest fantastycznym tatą i każdą wolną chwilę poświęca córeczce, nigdy nie zdecydował się na stworzenie z Violą typowej rodziny, nigdy nie poprosił ukochanej o rękę.   Być może teraz, gdy ponownie zostaną rodzicami, zapomną o tym, co ich dzieli i uda się im wreszcie naprawdę być razem!

Kilka dni temu Viola Kołakowska pojawiła się na Torwarze, gdzie kręcone były sceny do nowych odcinków "rodzinki.pl". Została zaproszona przez producentkę Dorotę Kośmicką-Gacke do zagrania roli mamy jednego z kilkuletnich hokeistów trenowanych przez Ludwika Boskiego. Odcinek z jej udziałem zobaczymy już wkrótce w TVP 2.

Dowiedz się więcej na temat: Violetta Kołakowska | Tomasz Karolak | Rodzinka.pl | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje