Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 4732
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Tylko u nas! Wiemy, jaki serial zastąpi "rodzinkę.pl"!

Wiadomo już, że emitowana właśnie w piątkowe wieczory 5. seria "rodzinki.pl" będzie serią ostatnią. Wiosną miejsce Boskich na antenie TVP2 zajmą pracownicy pewnej stacji benzynowej, bohaterowie "Barona24" - sitcomu, w którym główną rolę zagra najprawdopodobniej... Tomasz Karolak!


Reklama

Ekipa "rodzinki.pl" jeszcze tylko przez kilka tygodni spotykać się będzie na planie. Praca nad nowymi odcinkami uwielbianego przez widzów Dwójki serialu powoli dobiega końca, a producentka Dorota Kośmicka-Gacke przygotowuje się już podobno do realizacji kolejnego telewizyjnego hitu.

Dowiedzieliśmy się, że w ubiegłym tygodniu odbyły się castingi do głównych ról w nowym serialu, który wyprodukuje autorka sukcesu m.in. "Kasi i Tomka", "Niani", "Heli w opałach", "Ja to mam szczęście!" i "rodzinki.pl".

Udało się nam ustalić, że pierwszoplanową rolę męską w "Baronie24", bo taki najprawdopodobniej będzie tytuł sitcomu, który na antenie TVP2 pojawi się wiosną, dostanie Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski z "rodzinki.pl". Okazał się bezkonkurencyjny na zdjęciach próbnych.

Również o główną rolę kobiecą starało się kilka aktorek. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, Tomaszowi Karolakowi partnerować będzie Izabela Kuna, czyli Maria Pyrka z "Barw szczęścia". Nazwisko odtwórczyni drugiej pierwszoplanowej roli kobiecej w "Baronie24" nie jest jeszcze znane, ale aktorkę, która ją zagra, twórcy serialu wybiorą już wkrótce w ogólnopolskim castingu.

W pozostałych rolach zobaczymy na ekranie m.in. Ewę Ziętek, czyli Walerię Koszyk z "Barw szczęścia", Antoniego Królikowskiego, czyli Marcina Polaka z "Ja to mam szczęście!" oraz Pawła Wilczaka, czyli niezapomnianego Mareczka z "Na dobre i na złe".

Pełna humoru opowieść o pracy i życiu pracowników pewnej stacji benzynowej, będącej biznesem rodzinnym, powstanie w oparciu o oryginalny scenariusz, a fakt, że produkcją serialu zajmuje się Dorota Kośmicka-Gacke, gwarantuje rozrywkę na najwyższym poziomie.

Wszystko wskazuje na to, że "Baron 24" pojawi się we Dwójce i zajmie na antenie miejsce "rodzinki.pl" w marcu przyszłego roku.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje