Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 4632
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Trudno razem być ze sobą...

Viola Kołakowska od kilku lat związana jest z Tomaszem Karolakiem. Parę łączą zawiłe relacje, o których modelka i aktorka chętnie opowiada na łamach kolorowych pism.

Związek Karolaka i Kołakowskiej jest bardzo burzliwy i nietypowy. - Tkwię w tym, choć wiem, że to nie jest dla mnie dobre, ale nie potrafię sobie tego wybić z głowy - powiedziała Kołakowska o ich relacji na łamach magazynu "Glamour".  

Reklama

Przyznała też, że nie opuszczają jej lęki typowe dla osoby samotnie wychowującej dzieci. - Boję się, że nie wystarczy mi do pierwszego, że będę musiała znowu tłumaczyć Lenie, dlaczego tata się spóźnia. Że nie zbuduję kochającej się rodziny - żaliła się na Tomasza Karolaka.

Zwierzeniom nie było końca. Kołakowska opowiedziała ze szczegółami o swoich uczuciach. Wyznała, że brak jej poczucia bezpieczeństwa oraz stabilności. Nie wie też, jak wytłumaczyć córce, że tata nie mieszka razem z nimi.

- Nasza relacja z Tomkiem wymyka się wszelkim ramom. To taki układ kij i marchewka. Lena zna taką sytuację od zawsze, ale zadaje pytania, jak każde dziecko: "Mamo, dziadek i babcia mieszkają razem, a my nie, dlaczego?". To nie jest jeszcze ten moment, żebym mogła usiąść z nią i szczerze porozmawiać, co o tym myślę: jak jest, a jak bym chciała. To trudne.

Aktorka i modelka powiedziała też, że jedyne wsparcie otrzymuje ze strony swojej mamy. Ale chyba trudno liczyć na kogoś, kto jak Tomasz Karolak twierdzi, że "facet ma za zadanie rozsiać jak najwięcej nasienia po otoczeniu"...

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl | seriale | Tomek Karolak | Viola Kołakowska | Tomasz Karolak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje