Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4783
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Tomek Boski rozbierze się do rosołu

W najnowszych odcinkach "rodzinki.pl" Tomek Boski (Maciej Musiał) poczuje się dorosły i w związku z tym zacznie szaleć na całego. Rodzice przyłapią go na niegrzecznych zabawach...


Reklama


Przypomnijmy, że w 5. sezonie "rodzinki.pl" Tomek wyfrunie z rodzinnego gniazdka i przeniesie się do centrum, gdzie wraz z kumplami wynajmie sobie przytulne mieszkanko. Wspólnie postanowią zorganizować imprezę dla znajomych i... nieznajomych. Zaproszą mnóstwo różnych osób, w tym Pati (Laura Breszka), nową dziewczynę Bola (Daniel Dziorek), która - jak się szybko okaże - jest wyzwoloną feministką i ma wyjątkowo śmiałe pomysły.

Na imprezę przyjdzie tłum ludzi. Będzie szisza, głośna muzyka i tańce. Ale i tak Bolo uzna, że jest drętwo.

- U mnie na komunii było lepiej - oceni, po czym zaproponuje zabawę w butelkę. Z rozbieraniem do zera, rzecz jasna.

Niestety, Tomkowi zabraknie szczęścia w grze. Dlatego usłyszy z ust Pati frywolny tekst: "Wyskakuj z gatek". Gdy posłusznie wykona jej polecenie, usłyszy dzwonek do drzwi. Imprezowicze zobaczą w nich Natalię (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak).

- Przepraszamy, że tak bez uprzedzenia - wyjaśni pani Boska. - Dzwoniliśmy, ale Tomek nie odbiera. Przynieśliśmy ogóreczki... A co tu tyle ludzi? Uczycie się razem?

W tym momencie Boscy dojrzą rozebranego do rosołu synka...

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl | seriale | Maciej Musiał | Laura Breszka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje