Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5026
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

To koniec "rodzinki.pl"? "Czują się oszukani"?

Z powodu ciąży Małgorzaty Kożuchowskiej przesunięto zdjęcia do nowej serii "rodzinki.pl". Jednak w międzyczasie gwiazda nie próżnowała i pracowała na planach "Prawa Agaty" oraz wzięła udział w kampanii reklamowej znanej marki odzieżowej. To ponoć nie spodobało się TVP...


Reklama

Jak donosi dziennik "Fakt", Małgorzata Kożuchowska rozzłościła ponoć TVP, kiedy postawiła produkcję "rodzinki.pl" na głowie. Aktorka zdecydowała, że nie weźmie udziału w planowanych na wakacje zdjęciach do serialu.

W tym czasie nagrała wszystkie swoje sceny do "Prawa Agaty", a także wystąpiła w dwóch reklamach: znanej sieci komórkowej oraz producenta damskiej odzieży.

Według dziennika to nie spodobało się stacji, która specjalnie dla aktorki zaproponowała ujęcia ukrywające ciążowy brzuszek, zmniejszenie liczby godzin na planie czy nawet zmiany w scenariuszu.

- W TVP czują się, delikatnie mówiąc, oszukani. Nie jest przecież tak, że ona leży i pachnie, tylko jakoś inne zajęcia i obowiązki wykonuje. Widać, serial jest dla niej mniej ważny niż reklamy - zdradza "Faktowi" pracownik TVP.

Gdyby tego było mało, wiosną stacja zakończyła współpracę z producentką serialu - Dorotą Kośmicką-Gacke. Czy te problemy mogą oznaczać koniec "rodzinki.pl"?

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl | Małgorzata Kożuchowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje