Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5249
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Tłum gwiazd na Gali Telekamer "Tele Tygodnia"

Już po raz 16. wręczone zostały najbardziej prestiżowe nagrody telewizyjne w Polsce - Telekamery "Tele Tygodnia". Jak co roku na uroczystej Gali Telekamer zjawiło się mnóstwo uwielbianych przed telewidzów gwiazd...

Ci, którzy triumfowali i ci, którzy musieli pogodzić się z przegraną, wielkie gwiazdy, które przyciągają przed ekrany miliony telewidzów i gwiazdki, które dopiero walczą o to, by rozbłysnąć na firmamencie, dziennikarze, publicyści, komentatorzy, showmani - nie sposób wymienić nazwiska wszystkich, którzy w poniedziałkowy wieczór zjawili się w warszawskim hotelu Victoria na uroczystości rozdania Telekamer "Tele Tygodnia" 2013.

Reklama

Wśród gości "Tele Tygodnia" było jednak sporo takich, o których nie można po prostu nie wspomnieć - pięć nominowanych w kategorii Aktorka Roku pań: Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", Agnieszka Dygant, czyli Agata Przybysz z "Prawa Agaty", Anna Dereszowska, czyli Dorota Wolska z "Siły wyższej", Magdalena Stużynska, czyli Anka Strzelecka z "Przyjaciółek", i uhonorowana nagrodą Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", oraz dwaj nominowani w kategorii Aktor Roku panowie: Marek Bukowski, czyli doktor Piotr Gawryło z "Na dobre i na złe", i Jakub Wesołowski, czyli Marek Bromski z "Komisarza Aleksa", a także laureat Złotej Telekamery Piotr Adamczyk, czyli Andrzej Zawadzki z "Przepisu na życie".

Na czerwonym dywanie do zdjęć pozowały fotoreporterom gwiazdy seriali, które zdobyły nominacje w kategoriach Serial Codzienny Roku i Serial Tygodniowy Roku. I tak: "rodzinkę.pl" - oprócz Małgorzaty Kożuchowskiej i producentki Doroty Kośmickiej-Gacke - reprezentowali Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski i Mateusz Pawłowski, czyli Tomek, Kuba i Kacperek Boscy, "Pierwszą miłości" - Aneta Zając i Łukasz Płoszajski, czyli Marysia Radosz i Artur Kulczycki, "Klan" - Tomasz Stockinger, Kaja Paschalska i Kuba Świderski, czyli doktor Paweł Lubicz, Ola Lubicz i Norbert Piątkowski, oraz producent i reżyser Paweł Karpiński, "Wszystko przed nami" - Katarzyna Łaska, Julia Pogrebińska i Michał Malinowski, czyli Ola Szawarska, Agata Gajewska-Pavoni i Wojciech Szczepański, "Czas honoru" - zwycięzcę w kategorii Serial Tygodniowy Roku - Agnieszka Więdłocha i Karolina Gorczyca, czyli Lena Sajkowska-Markiewicz i Wiktoria Rudnicka, a "Na Wspólnej" - laureata nagrody w kategorii Serial Codzienny Roku - Anna Korcz, Marta Wierzbicka i Mieczysław Hryniewicz, czyli Izabela Brzozowska, Aleksandra Zimińska i Włodek Zięba.

Zdjęcia tych i wielu innych znanych z seriali gwiazd, które swoją obecnością uświetniły 16. Galę Telekamer "Tele Tygodnia", znajdziecie w naszej galerii. Zobaczcie, jak Wasi ulubieńcy prezentowali się na uroczystości rozdania najbardziej prestiżowych nagród telewizyjnych w Polsce.

 

A oto pełna lista laureatów Telekamer "Tele Tygodnia" 2013

Marek Bukowski - Aktor

Katarzyna Zielińska - Aktorka

"Czas honoru" - Serial Tygodniowy

"Na Wspólnej" - Serial Codzienny

Przemysław Babiarz - Komentator Sportowy

Agnieszka Cegielska - Prezenterka Pogody

Robert Kozyra - Juror

Tadeusz Sznuk - Osobowość Telewizyjna

Krzysztof Ziemiec - Prezenter Informacji

"Kabaretowy Klub Dwójki" - Program Rozrywkowy/Teleturniej

"Magazyn Ekspresu Reporterów" - Program Interwencyjny

TVN24 - Kanał Informacyjny i Biznesowy

AXN - Kanał Filmowy i Serialowy

National Geographic Channel - Kanał Popularno-naukowy i Kulturalny

Eurosport - Kanał Sportowy

Minimini+ - Kanał Dziecięcy

TV Puls - Kanał Lifestylowy

 

Złote Telekamery:

TVN 24

Disney Channel

Piotr Adamczyk

"Jaka to melodia"

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje