rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 5650
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Tak Julia Wieniawa spędza wakacje. Na nowych zdjęciach wręcz promienieje!

Julia Wieniawa udała się na zasłużony urlop. Wakacje spędza ze swoim ukochanym - Nikodemem Rozbickim. Para wybrała się do Francji, gdzie spełniają dziecięce marzenia aktorki. Na instagramowych profilach zakochanych widać, że Julia Wieniawa promienieje ze szczęścia.

Julia Wieniawa jest partnerką Nikodema Rozbickiego

Podczas gdy w kraju na ustach wszystkich jest ślub Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy, jedna z byłych dziewczyn aktora - Julia Wieniawa -  udała się na zagraniczną wyprawę! Młoda i utalentowana gwiazda wybrała się na wycieczkę po Europie, a towarzyszy jej partner - Nikodem Rozbicki. Zakochani od kilku dni dzielą się romantycznymi kadrami z rozmaitych miejsc, a dzięki ich aktywności w sieci także internauci mogą poczuć międzynarodowy klimat. Niedawno Wieniawa wraz z chłopakiem wybrali się do Disneylandu, a fotorelacja z tego wydarzenia znalazła się w mediach społecznościowych.

Reklama


W opisie do wspomnianych ujęć aktorka znana m.in. z "Rodzinki.pl" przyznała, iż tym samym udało się jej spełnić marzenie z dzieciństwa:


Julia Wieniawa wskoczyła w strój Myszki Miki

Julia Wieniawa zadbała o każdy szczegół wyprawy - w tym również o ten wizualny. Na głowie 22-latki zagościły bowiem opaska z charakterystycznymi uszami Myszki Minnie: fikcyjnej postaci z bajek o Myszce Miki. Dziewczyna Nikodema Rozbickiego wybrała także krótki, jasny strój  w ciemne "łaty", a wszystko to sprawiło, że na fotografiach prezentuje się niezwykle dziewczęco i promiennie. Podobnego zdania byli również internauci, którzy pozostawili po sobie ślad w postaci komentarzy i "wirtualnych serc".

Podróż Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego wciąż trwa! Myślicie, że podzielą się kolejnymi "internetowymi pocztówkami" na Instagramie?Autor: Sabina Obajtek
Zobacz też:Christina Applegate choruje na stwardnienie rozsiane

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy