Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 4633
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Sercowe rozterki Kacperka Boskiego

Kacper (Mateusz Pawłowski) - najmłodszy syn Natalii i Ludwika Boskich (Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak) - coraz częściej myśli o... miłości! Zosi (Emilia Dankwa), z którą często się spotyka, nie uważa za swoją dziewczynę, bo tak naprawdę zauroczony jest tajemniczą Anetką. I bardzo chce zostać jej chłopakiem!


Reklama

Kacper będzie miał twardy orzech do zgryzienia! Bardzo lubi Zosię, ale traktuje ją jak przyjaciółkę - w jego sercu nie ma dla niej miejsca, bo zajęła je właśnie inna koleżanka z klasy, Anetka. Chłopak postanowi raz na zawsze uporządkować swoje życie uczuciowe i poprosić nową sympatię, by została jego dziewczyną.

- Nie wiem, czy powiedzieć jej o tym w piątek czy w poniedziałek - zwróci się do ojca z prośbą o pomoc w rozstrzygnięciu tej bardzo ważnej kwestii.

Do rozmowy najmłodszego Boskiego z Ludwikiem wtrąci swoje trzy grosze Marek (Jacek Braciak). Będzie miał odmiennie zdanie co do terminu poproszenia Anetki o zostanie dziewczyną Kacpra i - trzeba przyznać, że jego argumenty przemawiające za tym, by zrobić to w piątek - okażą się bardzo przekonujące.

- Jak da mu kosza w poniedziałek, to się będą nabijać z niego w szkole do końca tygodnia, a jak w piątek, to przez weekend smutna sprawa pójdzie w zapomnienie - powie Marek.

- Lepiej mieć spokojny weekend, a do roboty zabrać się w poniedziałek. Poniedziałki i tak są ciężkie - Ludwik będzie obstawał przy swoim.

Przy okazji obaj panowie zaczną wypominać sobie własne niepowodzenia miłosne z młodości, a słuchający ich słownych przepychanek Kacperek dojdzie do wniosku, że nie posłucha rady ani ojca, ani wujka.

- Zadzwonię do niej w sobotę - zdecyduje, odwróci się na pięcie i wyjdzie z kuchni, zostawiając Ludwika i Marka sam na sam z ich wspomnieniami o dziewczynach, które przed laty dały im kosza.

Na dwa kolejne odcinki "rodzinki.pl" Dwójka zaprasza wszystkich fanów Boskich w piątek o godzinie 20.45 ("Powrót do szkoły") i 21.15 ("Walentynki").


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje