rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 3851
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Romans, czy korepetycje : Co łączy Macieja Musiała i Agnieszkę Więdłochę?

Maciej Musiał to jeden z najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia, który zdobył sympatię tysięcy fanek dzięki roli w hitowym serialu "rodzinka.pl". Agnieszka Więdłocha kojarzona jest za to z ról m.in. w "M jak Miłość" czy "Lekarzach". Oboje młodzi i atrakcyjni, często widywani razem, dlatego nie dziwi, że media przeczuwają romans.

Wszystko zaczęło się, kiedy kilka miesięcy temu para została przyłapana na przejażdżce rowerowej.  Później, pojawiły się informacje, że Maciek wystąpi u boku Agnieszki w serialu TVP2 "Czas ho­no­ru. Po­wsta­nie".

Ostatnio słynna para została przyłapana na romantycznej kolacji ,która, jak twierdzi ty­go­dni­k "Na żywo", wcale nie wyglądała na koleżeńską pogawędkę.

Reklama

Ak­tor­ka "Le­ka­rzy" szyb­ko zde­men­to­wa­ła jednak te in­for­ma­cje, tłumacząc, że Musiała zna już od kilku lat i nic więcej ich nie łączy :

"Poznałam go wiele lat temu, zanim jeszcze został idolem nastolatek. Jego tata jest w tej samej agencji aktorskiej co ja, dlatego okazji do spotkań nie brakowało. Przyjaźnimy się" - tłumaczy Agnieszka w rozmowie z magazynem ''Show''.

Zapytana o liczne spotkania poza planem wyjaśnia, że to tylko korepetycje.

Tegoroczny maturzysta Musiał marzy o szkole aktorskiej, a serialowa Lena z "Czasu honoru" postanowiła pomóc mu w przygotowaniach do egzaminu.

Jednak czy fanki młodego gwiazdora na pewno mogą odetchnąć spokojnie ?

Nie od dziś wiadomo, że przystojny Maciek ma słabość do starszych kobiet, a wspólne godziny na planie często sprzyjają rozkwitowi uczuć, o czym przekonała się najsłynniejsza para Hollywood Jolie-Pitt.

Reklama

Reklama

Reklama