Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5199
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Rodzinka po metamorfozie

W trzeciej serii rodzinkę Boskich czeka zatrzęsienie rozterek sercowych. Najlepiej odreagować je zmieniając najbliższe otoczenie.

Metamorfozy Boskich

  

W trzecim sezonie "rodzinki.pl" wszyscy Boscy zaprezentują odświeżony look. Mama Natalia założy okulary, a jej synowie zaskoczą widzów supermodnymi, a jednocześnie wygodnymi fryzurami oraz nową garderobą, bo z poprzednich kostiumów zdążyli wyrosnąć. Oczywiście zmiana uczesania była wcześniej konsultowana z kostiumograf - Anną Męczyńską, by pasowała do ubioru postaci.

Reklama

W 3. serii Natalia zapragnie rewolucji w swoim życiu. Zmiany zacznie od zarządzenia małego remontu w domu. Efekt? Ściany u Boskich zmienią kolor z czerwonego na grafitowy. A pani domu zyska nowy rekwizyt: okulary do czytania. - Starość nie radość - skomentowała, z właściwym sobie poczuciem humoru, Małgorzata Kożuchowska. - W nowych odcinkach będzie to ta sama kochająca się rodzina z jej humorem, dystansem, dużym luzem, ale w nieco innym wydaniu.  

Cztery ważne fakty

"rodzinka.pl" startuje 7 września Trzeci sezon będzie emitowany w piątki wieczorem, a nie jak wcześniej - w środy.

Szaleństwa Boskich Głowa rodziny Ludwik nieoczekiwanie zostanie trenerem hokeja. Polubi też... paradowanie nago po domu.

Sposób na podryw Boski patent Kuba zacznie myśleć o tym, z którą koleżanką mógłby przeżyć swój pierwszy raz.

Tylko nie Bieber Maciej musiał Odtwórca roli Tomka nie trawi porównań do Justina Biebera. - Nie chcę być kalką żadnej zagranicznej gwiazdy. Wolę być po prostu sobą.  

Pojawią się gościnnie


Emilia Dankwa - 7-letnia Emi, jak zdrobniale nazywają Emilkę rodzice, wcieli się w postać Zosi, najlepszej koleżanki Kacperka. Wcześniej wystąpiła w "Prawie Agaty" i w filmie "Być jak Kazimierz Deyna". Jest królową telewizyjnych reklam. Ma oficjalny serwis internetowy (emiliadankwa.cba.pl).  

Daniel Dziorek - rocznik 1993. Zobaczymy go w roli nowego kolegi Tomka Boskiego, który wprowadzi go w świat dorosłych. - Bolo nie jest grzecznym chłopcem - mówi o swoim bohaterze Daniel, który zagrał w "Plebanii" i "Prosto w serce". - Ja też nie wybieram w życiu prostych dróg.  

Olga Kalicka - w 3. sezonie Magda, dziewczyna Tomka, będzie częstym gościem w domu Boskich. Ich miłość rozkwitnie do tego stopnia, że chłopak, pod nieobecność rodziców, sprowadzi ją na noc. Grająca Magdę Olga (19 l.) jest tegoroczną maturzystką. Nie dostała się na studia aktorskie.  

Adam Sikora - zobaczymy go w roli niesfornego Filipa, kolegi Kuby Boskiego z nowej szkoły. Razem będą rozrabiać i szukać... dla siebie dziewczyn. Pochodzący z Otwocka Adam wygrał rolę w drodze castingu ogłoszonego na fanpage'u serialu na Facebooku, pokonując setki rywali.

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama