rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 3796
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Życie trzeba sobie ułatwiać!

- Kobieta powinna być samowystarczalna... A nie wisieć na facecie! - stwierdzi Maria (Agata Kulesza), gdy dowie się, że Zosia (Emilia Dankwa) wysłała Kacpra (Mateusz Pawłowski) po chleb. - Od czegoś ci faceci chyba są. Życie trzeba sobie ułatwiać - odpowie jej dziewczynka.

W 8. odcinku 11. serii "rodzinki.pl" (emisja w TVP2 w piątek 20 października o godzinie 21.40) Maria i Zosia, które na chwilę zostaną same w domu Boskich, zaczną zażarcie dyskutować o roli, jaką mężczyźni powinni odgrywać w życiu kobiet. Gdy Marysia stwierdzi, że kobieta nie może uzależniać się od faceta, Zosia zaśmieje się...

- Pani to nie męczy? Powtarzanie tego samego od lat... Że kobieta, że samodzielna, że siła kobiet, że facet to dno... - zakpi.

Reklama

- Bo taka jest prawda, dziecko. Ty tego nie wiesz - usłyszy w odpowiedzi, ale nie da za wygraną.

- Wiadomo, że my - kobiety - jesteśmy początkiem wszystkiego, ale po co się niepotrzebnie przemęczać? Życie trzeba sobie ułatwiać - powie.

Rozmowę Marii i Zosi przerwie Kacper, który wróci właśnie do domu z zamówionym przez swą dziewczynę pieczywem. Niestety, okaże się, że kupił nie taki chleb, po jaki został wysłany.

- Chciałaś inny? Mogę pójść i kupić inny - zaoferuje chłopak.

Zosia rzuci Marii triumfalne spojrzenie.

- Ogarnia to pani? - szepnie, uśmiechając się pod nosem.

- Staram się - westchnie przyjaciółka Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i sięgnie po pajdę chleba, którą podsunie jej Zosia.

Kilka minut później dziewczynka zapyta Marysię o dokładną datę urodzenia.

- Skorpion... - westchnie, gdy usłyszy odpowiedź.

- Jest pani uczciwa, przyjacielska i kochliwa. Potrafi pani zaszaleć. Romantyczka z dużym sercem - doda po chwili.

- Cała ja! - krzyknie Maria.

- Musi się pani zakochać. Teraz jest najlepszy moment - poradzi jej sympatia najmłodszego z braci Boskich.

W tej samej chwili do domu na Pokrętnej 13 wejdzie Marek (Jacek Braciak). Czy Zosia uzna, że najlepszy przyjaciel Ludwika (Tomasz Karolak) jest odpowiednim dla Marii kandydatem na partnera i zacznie ich swatać ze sobą?

 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje