Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 4633
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

„rodzinka.pl”: Zobaczyć Paryż i... umrzeć

Kacperek Boski (Mateusz Pawłowski) stanie przed bardzo trudnym zadaniem - będzie musiał przekonać ojca, by pozwolił mu jechać na wycieczkę klasową do Paryża i w dodatku, by za nią zapłacił. Ludwik (Tomasz Karolak) uzna jednak, że jego najmłodszy syn - zanim zacznie jeździć po świecie - powinien najpierw zwiedzić i poznać Polskę.


- Pojedziesz sobie do Paryża, jak będziesz dorosły. Może mamę zabierzesz, byłoby jej na pewno bardzo miło... Wy nawet Kampinosu nie znacie, a już do Paryża! - powie Ludwik, gdy Kacper poprosi go o pozwolenie na wyjazd do stolicy Francji.

Reklama

Na nic się zdadzą błagania Kacperka i tłumaczenie, że przecież cała klasa jedzie na tę wycieczkę, a nauczycielka twierdzi, że każdy człowiek powinien choć raz w życiu odwiedzić Paryż. Ludwik będzie nieugięty.

- Muszę jechać! Pani mówiła, że się nawet tak mówi: zobaczyć Paryż i umrzeć - argumentować będzie Kacper, ale jego słowa wcale nie przekonają ojca.

Nieoczekiwanie z pomocą młodszemu bratu przyjdzie Kuba (Adam Zdrójkowski), który włączy się do dyskusji Kacpra i taty.

- W sumie, to on ma teraz najchłonniejszy umysł, nie? Zawsze nam powtarzasz żeby teraz się uczyć, bo ten umysł jest najchłonniejszy - wyrazi swoje poparcie dla Kacperka, czym bardzo zdenerwuje Ludwika uważającego, że wycieczki klasowe za granicę to nic innego, jak tylko kosztowna... fanaberia.

Kuba sięgnie jednak po argument, który Ludwikowi będzie bardzo trudno podważyć.

- Ty do tej pory nigdy nie pojechałeś... Najpierw nie było cię stać, potem studia, praca, w końcu dom, pieluchy, a jak spłacisz kredyt, to akurat walnie ci w krzyżu i już nigdzie nie wyjedziesz. Dla Kacpra to może być ostatni dzwonek - powie.

Czy Ludwik Boski da się przekonać synom, ulegnie prośbom Kacperka i pozwoli mu na wyjazd do Paryża? Odpowiedź na to pytanie padnie już dziś o godzinie 20.45, kiedy Dwójka rozpocznie emisję "Podróży" - kolejnego odcinka "rodzinki.pl".

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje