rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 3774
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Z wizytą na planie

"rodzinka.pl" to perypetie rodziny Boskich, która od 6 lat gromadzi miliony widzów przed telewizorami. Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak to najbardziej niedopasowana para w telewizji, a jednak komediowa produkcja w reżyserii niezawodnego Patricka Yoki, udowadnia, że jest zupełnie na odwrót.


Jako serialowe małżeństwo wychowujące trzech synów: Tomka, Kubę i Kacpra, którzy przysparzają im nie lada wrażeń.

Reklama

"Muszę przyznać, że jestem zachwycony scenariuszem serialu "rodzinka.pl", który ma świetnie prowadzony dydaktyzm. Pokazuje, kiedy być rodzicem surowym, a kiedy odpuścić. Dotyka spraw, którymi Polacy wciąż są żywo zainteresowani. Każdy wiek rządzi się swoimi prawami i do każdego z nich musimy pokazać różne schematy wychowawcze. Dzieciaki szybciej się rozwijają, niż nam się wydaje" - mówi Tomasz Karolak.

W studiu nagrywane są z wyprzedzeniem przedświąteczne odcinki serialu, które w emisji będą już w grudniu. Jak będą wyglądać Święta u Boskich? Na pewno tradycyjnie! Ludwik i Natalia chcieli wprowadzić rozsądny zwyczaj, aby chłopcy pod choinkę dostawali wyłącznie książki. Ale czy chłopcom podoba się taki pomysł? Jak można się domyślić, nie bardzo& Stąd też ich propozycja, aby zamiast książek dostać pieniądze!

Jak zareagują na to rodzice? Tego dowiemy się już w grudniowych odcinkach "rodzinki.pl", emitowanej w piątki o 21:40 na antenie TVP2.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje