Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5250
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Wiktoria Gąsiewska lubi być... siostrą

Wiktoria Gąsiewska, czyli Agata z "rodzinki.pl" i Oliwka z "Barw szczęścia", od lat trzyma sztamę ze swym starszym bratem Mateuszem Gąsiewskim, czyli Dominikiem Kamińskim z "Na Wspólnej", którego nazywa swoim najlepszym przyjacielem. Bardzo też lubi opiekować się młodszym rodzeństwem - Nicolą i Oskarem. - Jestem dobrą siostrą - mówi młodziutka aktorka.

Wiktoria Gąsiewska nie kryje, że jest bardzo zżyta z siostrą i braćmi, z którymi - odkąd pamięta - ma doskonałe relacje.

Reklama

- Uwielbiam być... siostrą. Mam cudowne rodzeństwo, jesteśmy fajną, wesołą i szczęśliwą rodzinką - twierdzi.

20-letnia gwiazda "rodzinki.pl" i "Barw szczęścia" uważa, że świetnie się sprawdza w roli siostry i ma nadzieję, że - zwłaszcza młodszemu rodzeństwu - zawsze daje dobry przykład.

- Chciałabym, żeby Oskarek i Nicola poszli w dobrym kierunku. Staram się spędzać z nimi dużo czasu - bawimy się razem, gramy na PlayStation, jeździmy na rowerach. Wszyscy trzymamy za siebie kciuki - wyznała w wywiadzie.

Wiktoria wspomina, że ze starszym od niej o dwa i pół roku Mateuszem nie zawsze się dogadywała. Kiedyś brat po prostu trzymał ją na dystans i czasami traktował jak... kulę u nogi.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje