Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5019
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Urodziny Kuby. Jaki prezent sprawi mu największą radość?

Z czego Kuba (Adam Zdrójkowski) cieszyć się będzie najbardziej w dniu swych 17. urodzin? Z tego, że już za rok osiągnie pełnoletność i zacznie wreszcie żyć tak, jak chce!


Reklama


- Już za roczek będę mógł szaleć i w ogóle wolność! I będą mi mogli wszyscy skoczyć! - powie Kuba Tomkowi (Maciej Musiał), a widząc, że jego słowa nie zrobiły na starszym bracie żadnego wrażenia, doda:

- Zacznę jarać, wyjadę do Laosu, cały się wytatuuję, zmienię nazwisko i będę się szlajał po barach do rana...

Tomek z lekceważeniem spojrzy na Kubę, ale - nie chcąc mu robić przykrości w dniu urodzin - potwierdzi, że teoretycznie jest to rzeczywiście możliwe.

- Jak to teoretycznie? - dopytywać się zacznie jubilat, więc brat uświadomi mu, że po prostu nie będzie miał pieniędzy na realizację swych planów, a zwłaszcza na wyjazd do Laosu i szlajanie się po barach.

- To co się zmienia, jak się kończy 18 lat? - zapyta nieco zbity z tropu Kuba, ale odpowiedź, jaką usłyszy, sprawi, że jego dobry nastrój pęknie w jednej chwili jak mydlana bańka.

- Tylko to, że zamiast do poprawczaka idziesz do pierdla - powie mu Tomek.

Na szczęście Kuba będzie miał też w urodziny wiele powodów do radości. Prezenty, jakie dostanie z okazji ukończenia 17 lat, okażą się bowiem strzałem w dziesiątkę. Maria (Agata Kulesza) podaruje mu wymarzone słuchawki, a rodzice dadzą mu wspaniały nowoczesny... rower.

- Kurierka! Super! - wykrzyknie na widok roweru Kuba, ale nie będzie się spodziewał, że dopiero kolejny prezent zrobi na nim naprawdę piorunujące wrażenie.

- Najlepszego, chłopcze - powie dziadek Zenon (Wojciech Grudziński), wręczając jubilatowi kask motocyklowy.

Po chwili babcia Janina (Halina Skoczyńska) poradzi Kubie, by wyjrzał do ogródka.

- Szukaj czerwonej błyskawicy... - doda.

Kuba, widząc przepiękny włoski skuter stojący przed domem, zacznie niemal skakać ze szczęścia, ale jego rodzice wcale nie będą zachwyceni, bo zrozumieją, że trzeba będzie kupiony przez nich rower po prostu oddać do sklepu...

Na dwa kolejne premierowe odcinki "rodzinki.pl" TVP2 zaprasza w piątek 8 maja o godzinie 21.05 ("Milcząca większość") i 21.35 ("Święty spokój nie istnieje").

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje