rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 3831
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Tomek zmienia pracę! Już nie będzie robił kanapek w barze

Janina (Halina Skoczyńska) i Zenon (Michał Grudziński) bardzo się ucieszą, gdy najstarszy wnuk zakomunikuje im, że rzucił pracę w kanapkowni. Od dawna bowiem twierdzą, że Tomek (Maciej Musiał) powinien robić coś ważniejszego od podawania zapiekanek w małym barze...


Reklama

- Oj, to wspaniale - krzyknie Janina, kiedy Tomek powie jej o swym odejściu z kanapkowni.

- Trzeba w odpowiednim momencie odejść. Być ambitnym. Są tacy, co się nie spostrzegli... - zacznie swój wywód babcia.

- ...i utknęli na zawsze! - włączy się do rozmowy siedzący obok Zenon.

Podekscytowani decyzją Tomka dziadkowie natychmiast opowiedzą mu o niejakim Wojtku, który - choć pochodzi ze wspaniałej rodziny (matka kardiolog, ojciec nefrolog) - miesza farby w markecie.

- I ani go stamtąd wyrwij. Czego ci jego rodzice nie zrobili, żeby go stamtąd wyrwać... - wyrazi swoje oburzenie Janina, a Zenon doda:

- Brak ambicji. Nie chce mu się. Młodzi idą teraz na łatwiznę.

Tomek słuchać będzie dziadków z niewyraźną miną, a kiedy babcia niemal wykrzyczy, że trzeba być tchórzem, żeby nie szukać swego powołania i latami tkwić na posadzie nie dającej żadnej satysfakcji, po prostu stanie jak wryty, a język uwięźnie mu w gardle.

- Nasz Tomeczek na szczęście nie boi się wyzwań - Janina nie będzie kryła zadowolenia, że najstarszy z synów Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) wreszcie zdecydował się zmienić pracę na - czego będzie pewna - lepszą i ciekawszą od robienia kanapek.

- Mam już nową pracę - wyzna dziadkom mocno zmieszany Tomek, wiedząc, że fakt, iż został... kelnerem, wcale nie spodoba się Janinie i Zenonowi.

Na dwa premierowe odcinki 6. serii "rodzinki.pl" Dwójka zaprasza dziś o godzinie 21.05 (odcinek pt. "Tu są dzieci!") i o godzinie 21.35 ("Lepiej nie wiedzieć"). 

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje