Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5249
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"rodzinka.pl": Tomek wyswata Marię ze swym najlepszym przyjacielem?

Tomek (Maciej Musiał), widząc, jak bardzo nieszczęśliwa jest Maria (Agata Kulesza), postanowi pomóc jej w znalezieniu... faceta. Powie jej, że osobiście zna przynajmniej jednego mężczyznę, który chętnie by się z nią umówił, bo lubi dojrzałe kobiety. Natalia (Małgorzata Kożuchowska) od razu domyśli się, że jej syn ma na myśli swego kumpla - Bola (Daniel Dziorek)!


W 3. odcinku 10. serii "rodzinki.pl" (emisja w TVP2 w piątek 17 marca o godzinie 21.40) Maria odwiedzi Natalię, by pożalić się jej na... mężczyzn. Przyjaciółka Boskiej stwierdzi, że jako samotna matka nie ma najmniejszych szans na to, by ułożyć sobie życie u boku jakiegoś fajnego faceta.

Reklama

- Na pewno są faceci, co docenią takie kobiety jak ty, a dziecko ich nie przeraża - pocieszy ją Natalia.

- Weź ty zejdź na ziemię, kobieto, bo bredzisz jak po trepanacji czaszki! Na początku to nawet myślałam, że się coś ruszy w interesie. Po porodzie skóra mi się poprawiła, biust się powiększył, ale gdzie tam... - Maria ostro zareaguje na słowa Boskiej.

- Już lepiej być trędowatą. Słowo honoru. Trędowata to może spotkać jakiegoś trędowatego i gitara, a samotna matka za chiny nie spotka fajnego faceta - stwierdzi i doda, że czuje, iż faceci po prostu się jej boją.

- Jestem inteligentna, ładna, dobrze zarabiam to ich przeraża, a jak się dowiadują, że mam dziecko, to umarł w butach - powie Marysia.

W momencie, gdy Maria i Natalia pomstować będą na facetów, którzy myślą tylko w własnej wygodzie, a w ogóle nie przejmują się komfortem kobiet, w jadalni zjawi się Tomek. Od razu zapyta, co słychać.

- Takie tam babskie sprawy - westchnie Boska.

- Przestań go okłamywać. Mówię właśnie twojej matce, że faceci są beznadziejni - fuknie na przyjaciółkę Maria, po czym wyzna Tomkowi, że chce poznać miłego, przystojnego, inteligentnego faceta, który pokocha ją i jej synka.

- Powiedz mi, czy ja za dużo wymagam? - zapyta najstarszego syna Boskich.

Tomek stwierdzi, że jest wielu młodych chłopaków, którzy lubią dojrzałe kobiety. Natalia od razu domyśli się, że jej syn mówi o jednym ze swych przyjaciół.

- Bolo? Zgadłam? - zaśmieje się.

- To ten taki łobuziak wydziarany lisek urwisek? - zainteresuje się Maria, a Tomek potwierdzi.

Kilka dni później synowie Natalii wpadną na pomysł, by założyć Marysi profil na portalu randkowym... Czy pomogą jej znaleźć wymarzonego księcia z bajki?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje