Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4784
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Tomek Boski wyjeżdża do Londynu!

Jak na wieść o wyjeździe Tomka (Maciej Musiał) do Londynu zareagują jego rodzice? Jakich rad udzielą swemu najstarszemu synowi Natalia (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwik (Tomasz Karolak)?Reklama

Kiedy Tomek postanowi wyjechać do stolicy Anglii, Boscy poczują się w obowiązku przypomnieć mu, czego powinien wystrzegać się, będąc z dala od domu. Nie będą też kryli, że martwią się o to, jak chłopak poradzi sobie bez ich pomocy...

- Synku, będę tęskniła... Błagam cię, bądź rozsądny, ostrożny - rozpocznie rozmowę z Tomkiem Natalia, a jej mąż od razu dorzuci, że zazdrości synowi wyjazdu.

- Big Ben... Soho... - rozmarzy się Ludwik, ale Natalia szybko sprowadzi go na ziemię, bo ważniejsze od tego, co Tomek zobaczy w Londynie, będzie dla niej, czy spakował wszystkie potrzebne na wyjazd rzeczy.

Choć syn - by uspokoić mamę - zapewni ją, że ma wszystko, Natalia nie da za wygraną.

- Aparat? Paszport? Pieniądze? - pytać będzie Tomka.

- Komputer? - dorzuci swoje trzy grosze Ludwik.

Tomek ze stoickim spokojem odpowie, że jeśli chodzi o aparat fotograficzny i komputer, to ma... telefon, że zabrał dwie karty płatnicze, a jeśli je zgubi, to przecież ma... telefon i może użyć go do płacenia rachunków.

- Czego teraz te telefony nie potrafią, pani kochana! - powie Tomek, widząc zdziwienie w oczach matki.

- Potrafią też telefonować! - stwierdzi Natalia i da synowi do zrozumienia, że codziennie czekać będzie na telefon od niego.

- Zaraz po wylądowaniu i potem raz dziennie - rozkaże tonem nie znoszącym sprzeciwu, a Tomek obieca jej, że będzie puszczał "esy".

- O, nie! Poproszę o klasyczną, staroświecką rozmowę - zakończy Natalia, nie chcąc przedłużać pożegnania z synem.

Na jak długo Tomek opuści rodzinny dom? Ile czasu zamierza spędzić w Londynie? Odpowiedzi na te pytania poznamy już dziś wieczorem - na 2 premierowe odcinki 6. serii "rodzinki.pl" TVP2 zaprasza o godzinie 21.05 ("Edukacja seksualna") i 21.40 ("Wiosno... Wrócisz?").

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje