Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5273
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Tomasz Karolak znów jest zakochany

Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski z "rodzinki.pl", nie miał dotąd szczęścia w miłości, ale wszystko wskazuje na to, że znów jest zakochany... Aktor od pewnego czasu spotyka się z piękną modelką i wokalistką Magdą Malicką znaną fanom muzyki alternatywnej jako Dziun.

Tomasz Karolak wyznał niedawno w wywiadzie, że nie myśli o miłości, bo ma teraz inne priorytety. Od czasu, gdy rozstał się z Violą Kołakowską, wiódł życie singla, a cały swój wolny czas poświęcał córce Lenie i synowi Leonowi.

Reklama

- Nie jestem flirciarzem... Na co dzień jestem statecznym ojcem dwójki dzieci, które są dla mnie najważniejsze. Mam swoje lata i po pracy wolę zajmować się dzieciakami. Nie mam czasu na kobiety - powiedział w rozmowie z jednym z tabloidów.

Przypomnijmy, że 8 maja 2016 roku Tomasz Karolak oświadczył się Violi Kołakowskiej - po premierze spektaklu "Słownik Ptaszków Polskich" wszedł na scenę Teatru IMKA z ogromnym bukietem róż i w obecności widzów poprosił matkę swych dzieci, by została jego żoną. Wyznał też, że wreszcie doszedł do wniosku, że bycie mężem może być fajne i ekscytujące... Niestety, niespełna rok po zaręczynach para rozstała się.

Lista kobiet, dla których Tomasz Karolak stracił głowę, wcale nie jest długa. Aktor spotykał się m.in. z Magdaleną Boczarską, którą od 21 października oglądać będziemy w nowym serialu TVN "Pod powierzchnią", oraz Magdaleną Lamparską, czyli Daną Mazurek z "Niani w wielkim mieście". Nie udało mu się jednak z żadną partnerką stworzyć trwałego związku, a w wywiadach mówił, że nie szuka miłości na siłę...

W poniedziałek 8 października Tomasz Karolak pojawił się na premierze filmu "7 uczuć" Marka Koterskiego w towarzystwie pięknej dziewczyny. Sprawiał wrażenie bardzo szczęśliwego, trzymał swą partnerkę za rękę, przytulał ją, chętnie pozował z nią do zdjęć. Portale plotkarskie od razu ogłosiły, że odtwórca roli Ludwika Boskiego w "rodzince.pl" jest zakochany, a jego wybranka to 39-letnia Magda Malicka - modelka i wokalistka, która kilka lat temu wydała pod pseudonimem Dziun album "AMBA" i wylansowała przebój "Dobrze jest".

Tomasz Karolak, pytany o to, co łączy go z Dziun, milczy jak zaklęty. Wszystko wskazuje jednak na to, że stracił głowę dla pięknej modelki.


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje