Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5249
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Tomasz Karolak zamierza znów się oświadczyć matce swych dzieci!

Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski z nieodżałowanej "rodzinki.pl", właśnie wyznał w wywiadzie, że chciałby mieć... żonę. Aktor, który w 2016 roku publicznie poprosił o rękę Violę Kołakowską, chce znów oświadczyć się matce swych dzieci, ale tym razem zamierza doprowadzić "sprawy" do końca... - Dojrzałem do pewnych decyzji - mówi.

Tomasz Karolak przyznaje, że w ostatnich miesiącach wiele myślał o przyszłości. Niedawno stracił przecież swój teatr (IMKĘ "przejęła" Grażyna Wolszczak), a i w jego życiu prywatnym nie działo się najlepiej...

Reklama

Viola Kołakowska, z którą ma dwoje dzieci i której trzy lata temu oświadczył się ze sceny IMKI w obecności ponad stu osób, wciąż ma do niego pretensje, że nie zdecydował się wreszcie stanąć u jej boku przed ołtarzem. Wkrótce jednak marzenie modelki i aktorki może się spełnić, bo Tomasz Karolak zadeklarował właśnie w wywiadzie, że chce mieć... żonę. Odtwórca roli Ludwika Boskiego w "rodzince.pl" nie kryje, że planuje po raz drugi poprosić Violę o rękę i zrobi to 13 lipca, czyli w dniu urodzin ukochanej.

- Dojrzałem, dorosłem do pewnych ważnych życiowych decyzji. Otworzyłem się na rodzinę - cytuje słowa aktora "Życie na gorąco".

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje