Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 4726
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Tomasz Karolak szykuje się do ślubu?

Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski z „rodzinki.pl”, przyznał niedawno, że ma zamiar wkrótce poślubić mamę swoich dwojga dzieci, Violę Kołakowską!

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska poznali się dokładnie 10 lat temu na planie serialu "Kryminalni". Dwa lata później na świat przyszła ich córka Lenka, ale oni postanowili, że nie będą z tego powodu przysięgać sobie przed ołtarzem dozgonnej miłości i wierności... Także narodziny synka - 2-letniego dziś Leona - nie przekonały ich do ślubu. Są razem już ponad 8 lat i wciąż nie zdecydowali się na to, by zalegalizować swój związek. To się jednak najprawdopodobniej już wkrótce zmieni, bo Tomasz Karolak oświadczył właśnie w jednym z wywiadów, że ma w planach ślub z Violą!

Reklama

- Przekonuję się, że fajnie jest być mężem, że to może być ekscytujące - wyznał.

- Ślubu jeszcze nie wziąłem, ale zamierzam... - powiedział.

Jak informuje magazyn "Dobry Tydzień", Tomasz Karolak i Viola Kołakowska staną na ślubnym kobiercu najprawdopodobniej jeszcze tego lata. Na razie jednak ani aktor, ani jego partnerka nie potwierdzili, czy rzeczywiście zamierzają pobrać się we wrześniu.

Rok temu, o czym doniosły wtedy wszystkie tabloidy i portale plotkarskie, Tomasz Karolak podarował matce swych dzieci pierścionek i poprosił ją o rękę. Zrobił to podobno pod wpływem... Małgorzaty Kożuchowskiej, czyli swej serialowej żony z "rodzinki.pl", która uświadomiła mu, że rodzina powinna być w życiu każdego człowieka najważniejsza. Wszystko wskazuje na to, że Tomasz Karolak wziął sobie do serca słowa koleżanki, którą bardzo lubi i szanuje, i wkrótce wręczy jej zaproszenie na swój ślub z Violą Kołakowską. Ze zdjęć zrobionych przez paparazzi i publikowanych co pewien czas przez kolorowe pisma wynika jasno, że aktor bardzo się zmienił - stał się mężczyzną... rodzinnym, coraz częściej spotkać go można spacerującego w towarzystwie ukochanej lub zajmującego się dziećmi. Sprawia przy tym wrażenie bardzo szczęśliwego...


Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Karolak | Tomasz Karolak i Viola Kołakowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje