Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4870
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Stara miłość nie rdzewieje!

To stare jak świat porzekadło na własnej skórze sprawdzi Tomek (Maciej Musiał), syn Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak), w 7. serii "rodzinki.pl", która wraca na antenę TVP2 w piątek 11 września. Bowiem w jego życiu znów pojawi się Magda (Olga Kalicka).


Reklama


W nowym sezonie "rodzinki.pl" po wyprowadzce dziadków w domu Boskich wszystko zacznie wreszcie wracać do normy. Co prawda Janina (Halina Skoczyńska) i Zenon (Michał Grudziński) wciąż będą wpadać na Pokrętną, ale to nie ich wizyty sprawią największą przyjemność synom Natalii i Ludwika.

Najstarszy z Boskich - Tomek  - z otwartymi ramionami powita po rocznej przerwie Magdę, która zdecyduje się wrócić do niego i dać mu jeszcze jedną szansę na zbudowanie poważnego związku. 

Przypomnijmy, że trzy miesiące temu Olga Kalicka zdała egzamin kończący kolejny rok studiów w Akademii Teatralnej, wystąpiła w spektaklu warsztatowym II roku Wydziału Aktorskiego AT "Parawan" i dostała pozwolenie na powrót do pracy.

Z kolei Kuba (Adam Zdrójkowski) nie przestanie być pod silnym wpływem ślicznej Pauli (Julia Wieniawa-Narkiewicz), a Kacper (Mateusz Pawłowski) nadal będzie pozwalał wodzić się za nos Zosi (Emilia Dankwa), choć w jego życiu pojawi się też inna urocza osóbka - Ala (Gabriela Raczyńska).

Synów Boskich czekają w 7. serii "rodzinki.pl" nie tylko rozterki związane z dziewczynami, ale też drobne problemy... zdrowotne.

Spotkania z lekarzami, a zwłaszcza ze zjawiskową panią stomatolog (Maria Dejmek), okażą się jednak bardzo ciekawe. Pewne jest też, że życie całej rodziny Boskich nie przestanie być zwariowane i pełne niespodzianek.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Olga Kalicka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje