Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 4643
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Spotkanie z gwiazdami serialu TVP2

Tomek (Maciej Musiał) będzie musiał zamieszkać w piwnicy, Kuba (Adam Zdrójkowski) zaangażuje się w walkę o ochronę środowiska, a Kacper (Mateusz Pawłowski) zostanie aktywistą społecznym! W 6. sezonie "rodzinki.pl" synowie Boskich (Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak) dadzą nieźle popalić rodzicom...Z okazji zbliżającej się premiery 6. serii "rodzinki.pl" gwiazdy uwielbianego przez widzów Dwójki serialu spotkały się z przedstawicielami mediów, by osobiście opowiedzieć, co wydarzy się w nowych odcinkach telewizyjnej opowieści o przygodach Boskich.

Reklama

- Szósta seria zapowiada się wyjątkowo! - twierdzi wcielająca się w babcię Janinę Halina Skoczyńska, zdradzając, że dziadkowie, którzy dotąd tylko od czasu do czasu pojawiali się w domu Boskich, w nowym sezonie zostaną pełnoprawnymi domownikami, bo na czas remontu własnego lokum zamieszkają w... sypialni Natalii i Ludwika.

Janina pod okiem najstarszego wnuka rozpocznie zgłębianie tajników Facebooka, ale to, jak prezentować się będzie w sieci, nie spodoba się Tomkowi, który uzna, że jej życie w realu nijak się ma do tego, co wypisuje na swojej tablicy. 

Także Natalii włos jeżyć się będzie na głowie, gdy Janina postanowi przejąć kontrolę nad domem, a w dodatku sprzymierzeńca zacznie szukać w... zięciu! Ludwik wielokrotnie znajdzie się między młotem a kowadłem, wiedząc, że cokolwiek powie, podpadnie albo żonie, albo teściowej. W rozwiązywaniu "palących" problemów i w studzeniu emocji zarządzających domem pań Ludwikowi pomagać będzie dziadek Zenon (Michał Grudziński), którego rady jednak - jako typowego pantoflarza - nie przydadzą się Boskiemu na zbyt wiele.

Najwięcej oczywiście dziać się będzie w życiu synów Natalii i Ludwika. Tomek wróci do domu, ale nie zajmie swego dawnego pokoju. Zamieszka w... piwnicy, a bracia z premedytacją będą włączali pralkę i suszarkę, aby ten nie miał chwili spokoju po nocnych wojażach. Zdradzamy, że po rozstaniu z Magdą (Olga Kalicka) Tomek bardzo intensywnie szukać będzie dziewczyny, ale znalezienie tej jedynej wcale nie okaże się proste.

Kuba z kolei zaskoczy wszystkich swoją nową pasją, czyli... ekologią. Stanie się walczącym ekofanem! Natomiast Kacperek wejdzie w burzliwy okres buntu i zacznie protestować przeciwko wszystkiemu i wszystkim, czy wiele razy doprowadzi braci, rodziców i dziadków niemal do szaleństwa. Na szczęście pewnej młodej damie uda się nieco go utemperować...

Emisję premierowych odcinków "rodzinki.pl" TVP2 rozpocznie już 6 marca. Z Boskimi spotykać się będziemy wiosną w piątki o godzinie 21.05.

W naszej galerii znajdziecie fotorelację ze spotkania gwiazd serialu z przedstawicielami mediów.

 

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje